Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell állandóan ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell állandóan ilyeneket beszólnia?

Figyelt kérdés
Osztálytársam (fiú) hülyéskedésnél kicsit elszokott durvulni.. Mindig tesz valami jelzőt az alakomra,vagy,hogy töpszli vagyok,vagy,hogy tömzsi lábaim vannak és a többi...
2013. szept. 9. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
mert szólás szabadság van. ha zavar ne foglalkozz vele.
2013. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod, ha valaki a másiknál jobbnak, erősebbnek akarja érezni magát, esetleg ahhoz az eszközhöz nyúl, hogy a másikat megalázza, leszólja - ettől az kicsinek érzi magát. Na most akkor döntsd el, szeretnéd-e hogy rád hasson ez a "mágia".
2013. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Christiano Ronaldo ***** válasza:

A srác kedvel téged csak túl hülye hogy kifejezze szerintem.

Mint az általánosba hogy húzzák a lányok haját kb.

2013. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinted mit reagálna arra, hogy ha legközelebb "letöpszlizik", visszakérdeznél: "És te szereted, hogy töpszli vagyok?"


Persze csak akkor, ha nincs más a közelben, hogy meg tudjon nyílni és ne a mások előtti vagányság válaszoljon belőle.

2013. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De fb-n is ilyeneket irogat,ott nincs aki elött tudna vagánykodni.. jó lehet hülyéskedni..de én se mondom neki h kapafogú vagy vágott szemű..
2013. szept. 9. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:

És ez hogy tetszik?

Finoman megmondod neki, egy mély levegő vétel után, hogy:


Ne haragudj, de nekem ez nem esik jól, ha úgy hívsz, hogy "töpszli". Lehet, hogy aranyos szerinted, ez a becézgetés, de nekem nem tetszik. Kitalálnál egy kedvesebb becézést a kedvemért?

2013. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!