Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy hiányozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy hiányozzak neki?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és a lány pedig 16 éves. Nagoyn szerelems lett belém meg mindig mondogatta én vagyok neki a legjobb imádja a szám meg nagyon szeret velem lenni én vagyok a jövője meg satöbbi....Elején minden szupi volt bár sokszor lógtam a nyakán meg akartam mindig találkozgatni meg én féltékeny fajta is vagyok. Jó természetű lány aranyos bár sokszor fura mert néha jön egy ilyen rossz napja és akkor tök flegma meg ilyesmi. Mostanában rosszabb mintha nem hiányolna bár mindig keresem meg mintha nem szeretne már annyira. Hogyan érjem el hogy újra hiányozzak neki?
2014. jan. 8. 17:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis szeret valamennyire más fiú nincs képben meg satöbbi de mintha kicsit túl sok lennék neki. Chaten ugy ir mintha csak valami spanok lennénk élőbe meg teljesen más bújik szeret mosolyog elvagyunk :) romantikázunk.
2014. jan. 8. 17:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet ideje volna ha megrépáznád már,nem?
2014. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Répázom :DDDD

Avval nincs gond 1 árva rossz szó nem lehet róla neki ;)

2014. jan. 8. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért lógsz állandóan rajta?


Te vagy a fiú (akik általában jobban le tudják kötni magukat), xbox-ozzál, focizzál, biztos vannak barátaid, tévézzél, élj a hobbijaidnak is.

2014. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha cseten flegma, akkor mond meg neki, csak hogy ne értse félre, hogy úgy érzed cseten nem olyan kedves veled mint élőben, biztos fárasztja, úgyhogy kevesebbszer fogsz írni neki.


Ami a répázást illeti, az úgy lenne jó, ha a lánytól tudnád, hogy minden rendben van. Az elég rosszul hangzott, hogy nem szólhat egy szót sem.

2014. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A sexel nincs baj....Sokszor megbeszéltünk és mindig nagyon jó látom rajta és mondja is...Azzal no problem...Most elkezdtem kicsit közömbös lenni változtatni hátha elérek valamit.
2014. jan. 8. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Az jó. De ne játszd meg a közömböst, csak hagyjál neki több szabadidőt. Amikor vele vagy, akkor ugyanúgy rajonghatsz érte. Ne féltékenykedj, mert az nem éppen szeretetreméltó dolog. Ha elveszted akkor így is úgy is elveszted nem tudsz mit tenni, el kell majd fogadnod. A fiatalkori szerelmek ritkán tartanak sokáig mert még gyorsan változtok, tanulásnak is fel lehet fogni ezt a folyamatot.
2014. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!