Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy srác már szerelmes belém? és nem csak tetszem neki? Mik a jelei? És hogyan érjem el, hogy hiányozzak neki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Miért nem vagy iskolában??
2011. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

"Mik a jelei?" - pl. jó vele a szex. Nem vicc, komolyan mondom. Ebből tudhatod. Remek fokmérője a párkapcsolatnak a szex minősége. Ahol a párkapcsolattal gondok vannak, ott szinte biztos, hogy a szex sem teljesen OK.


Azt nem kell elérni, hogy hiányozz neki. Ha ezen neked dolgoznod kell, ott máris nincs rendben valami.

2011. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem vagy iskolában??"


Talán mert most van a tavaszi szünet?!?....tudatlanka!

2011. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes beléd akkor egyúttal bizonyára hiányzol is neki. A szerelem definícióját pedig nehéz lenne leírni, mindenkinél máshogy nyilvánul meg.
2011. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Második, ne írj már neki ilyeneket, nem tudhatod, hány éves a kérdező!!! Lehet, pont így fogják átvágni!


Kedves Kérdező, ha már elhívott randira,találkozgattok egy ideje, és -épp ez a lényeg - nem csak a szexre hajt, hanem örül minden percnek, amit Veled tölt, legszívesebben minden nap találkozna Veled, ha nem tudtok, akkor is keres telefonon (vagy msn-en), akkor valószínűleg jó úton haladtok. :)


De ha nem vagy biztos abban, hogy hiányzol neki, az nem biztos, hogy jó jel.


Hány évesek vagytok, mióta ismeritek egymást?

2011. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
OFF "Második, ne írj már neki ilyeneket, nem tudhatod, hány éves a kérdező!!!" - mi köze van ennek a válaszhoz? Nem azt kérte, hogy oldjam meg az életét, hanem feltett egy kérdést, amire megadtam a legjobb választ, amit ismerek. A többi nem az én dolgom. Ha úgy érzed, a tied, akkor az meg a te dolgod, nem az enyém. Kérlek, ne utasítgass engem, és ne okoskodj helyettem! Ha nagyon akarok, majd okoskodok én magam. ON
2011. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ne vitatkozzatok, felesleges:)

18vagyok ő 20. 1hónapja járunk, én már kezdek belezúgni, de félek hogy ő nem... mert mondta hogy boldog velem, meg tegnap nemvolt suliba irta smsbe h hiányzom neki... de mondta h még nem szerelmes:(

2011. ápr. 21. 12:00
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kell úgy felkapni a vizet, a kérdés alapján, mert nem írt kort, lehetett volna 13 éves is.


Kérdező: ez esetben próbálj nem nagyon kötődni hozzá - ha nem szerelmes, és ezt még így nyugodtan közli is, mi a csudának jár veled? Ez valahol az önzés egy formája, hideg kiráz az olyan alakoktól, akik így hidegen mérlegelik, hogy na vajon szerelmesek-e, és ezt közlik a kedvesükkel, akiről tudják, hogy egy másodpercet nem gondolkozik azon, hogy ő szerelmes-e. És szerintem addig ne feküdj le vele,amíg ilyen szövegekkel hozakodik elő - az én véleményem szerint a helyes sorrend: szerelem, szex - és nem fordítva.

2011. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

utolsó teljesen igazad van.

de igyis fáj, ha szakítanék akkor mégjobban fájna. de nem szeret:(

mit tegyek????:((

2011. ápr. 21. 14:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy mit tegyél, te tudhatod... Később még rájöhet,hogy hülye volt és elkezdhet ragaszkodni - csak ahhoz az kell, hogy Te ne alázkodj meg. Azaz éreztesd vele, hogy milyen hülye, ha Téged kihagyna (nyugodtan és természetesen villogtasd a külső, belső jó tulajdonságaidat, ne mutasd hogy szorongsz) - viszont azt is éreztesd vele, hogy Veled nem lehet akármit megcsinálni, tisztában vagy a saját értékeiddel, így csak kölcsönös alapon mégy bele a dolgokba. Mert tudod magadról, hogy érsz annyit, hogy szerelemmel szeressenek.

Nyilván szerelmet nem lehet kikényszeríteni, de azért a hozzáállás se mindegy az ismerkedős fázisban sem. Engem is próbáltak már azzal ledönteni, hogy "előbb ki kell próbálni az ágyban egymást,aztán majd kialakul" - persze,én meg hülye vagyok :D , nem mentem bele.

Az önbecsülésed legyen az első, mert beleszeretni is abba szoktak, aki önmagát szereti. Ha ez nem jön össze, lesz majd más, akinek nem ilyen nagy gond, hogy értékeljen :) (Én is így voltam ezzel)

2011. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!