Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a kor?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit kellene csinálnom?

Az a nagy helyzet, hogy tetszik egy 13 éves lány, gondolhattok akármit, de higgyétek el nem úgy viselkedik mint aki csak 13 inkább úgy mint egy 16 éves csaj tehát gondolok ez alatt a gondolkodására, tetteire és nem az a fajta cicababa stb. Szóval mit tanácsoltok mit csináljak? A fő probléma hogy én 19 éves vagyok, hagyjam vagy jöjjek vele össze persze csak, ha ő is akarja vagy esetleg várjak pár évet?


19/F



#lány #kor #pedofília #számít a z életkor
2013. dec. 15. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
ha más nem is térít észhez: 14 év alatt lesittelnek.
2013. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Törvényesen semmi akadálya.
2013. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2013. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben számít. A lány még nagyon kislány. Szerintem várj még pár évet.:)
2013. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tetszik a lány, akkor próbáljátok meg!:)
2013. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak akkor csuknak le, ha olyat teszek, nem nem én vagyok a 19 az nem 20-as év :D hát tudom tényleg fiatal de olyan jól kijövök vele és ha vele vagyok nem is jut eszembe a korkülönbség.
2013. dec. 15. 20:05
 7/12 anonim ***** válasza:
a sok romantikus lányregényes biztatót nem zavarja, hogy 14 év alattival kezdeni törvénybe ütközik? just sayin'.
2013. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és ha ő kezd ki velem? amúgy 4 hónap és 14 lesz.
2013. dec. 15. 20:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor mindketten mentek a sittre :D de te mész, mert hagytad :D
2013. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"A beleegyezési korhatár a büntetőjogban az az életkor, amelynek betöltése után az egyén jogot formál arra, hogy szabad döntés alapján létesíthessen szexuális kapcsolatot. Ha tehát valaki olyan személlyel létesít szexuális kapcsolatot, aki nem töltötte be a beleegyezési korhatárnak megfelelő életkort, bűncselekményt követ el. Magyarországon a beleegyezési korhatár mind azonos, mind különböző neműek közti szexuális kapcsolat esetében 14 év."
2013. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!