Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonzatlan szerelem a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem a másik oldalról?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akit szeretnek, de ő valamiért visszautasítja az illetőt. Nem az ilyen hirtelen dolgokra gondoltam, hanem ahol mondjuk barátság van és az egyik többet akar, vagy akik sokat találkoznak.

Érdekelne, hogy a másik fél hogy vélekedik erről, hogy éli meg.


2014. jan. 8. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kellemetlen helyzet, az ember teljesen tehetetlen. Nyilván nem akar fájdalmat okozni a másiknak, de hazudni sem hazudhat neki és nem erőltethet magába olyan érzéseket, amik nem az övéi. Nagyon hálátlan szituáció.
2014. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy jól vagy rosszul te kis mazsi-drazsi:D
2014. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pont egy ilyen helyzetben vagyok... és nagyon szenvedek tőle. A pasi folyton udvarol, bámul, ostromol, követ, nem hagy békén az érzéseivel. (Ráadás: minden nap látjuk egymást.) Egyrészt sajnálom, hogy nem tudom viszonozni, mert tudom milyen érzés a viszonzatlanság, másrészt már mondtam neki, hogy nem fog menni, nem hallgat rám, és már olyan szinten elegem van, hogy folyton rosszkedvű vagyok, és az sem érdekel, ha megbántom, ha még egyszer hozzám szól. Valóban kegyetlen a viszonzatlanság.
2014. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben vagyok, de voltam már a másik oldalon is. Ebben az esetben, hát, igazából szeretek vele lógni, csak nem érzek többet mint barátság. Viszont a másik oldal meg nagyon rossz... Utasított már el barát, akkor egy világ dőlt össze bennem, úgy éreztem teljesen üres vagyok, hanyagoltam egy ideig őt, hogy elmúljon. "Kiűztem" ezt az érzést, de mégis szeretném átélni megint.
2014. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!