Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kialakulhat úgy szerelem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat úgy szerelem, és működhet úgy egy párkapcsolat, ha a másik emberrel különböző az érdeklődési körünk?

Figyelt kérdés
Ha nem csak arról van szó, hogy neki a férfiak tetszenek, nekem meg a nők.
2014. jan. 4. 02:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, az ellentétek néha vonzzák egymást.
2014. jan. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fiu-fiu v lány-lány? ??
2014. jan. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2.: Egyik sem, de még van egy próbálkozásod kitalálni.
2014. jan. 4. 02:15
 4/7 felelős0102 ***** válasza:
100%

szerintem az ellentétek nem vonzzák egymást.

az ismerkedő fázis izgalmas és szenvedélyes.. de, amikor elmúlik az újdonság varázsa, és előtérbe kerül az igazi személyiség, gyakran elviselhetetlenné válhat a különbözőség, és ha együtt is maradnak a felek, számos konfliktus lehet a kapcsolatban.

15/L

2014. jan. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
...közös érdeklődési kör, közös értékrend...
2014. jan. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A közös é(r)t(ék)rend az oké. Akkor 50%-os hatékonysággal működik majd csak sikeresen?
2014. jan. 4. 02:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Kialakulhat, működhet. De csak ha elfogadjátok egymást és nem akarjátok a másikat megváltoztatni.


Most, hogy így belegondoltam, nekünk elég különböző az érdeklődési körünk a párommal. Én a humán irányba húzok, ő reálos. Én olvasni szeretek, ő mozogni. Én álmodozó vagyok, ő realista. Mégis jól működünk együtt 6 éve, mert úgy fogadtuk el a másikat, ahogy van és hagyjuk, hogy azt csinálja, amit szeret, ugyanakkor mégis érdeklődéssel fordulunk felé, mert szeretjük egymást.


Ráadásul pozitív hatással is vagyunk egymásra, mert ő vissza tud engem húzni a realitás talajára, ha már túlzottan szárnyalna a fantáziám, én pedig el tudom rángatni őt a hétköznapok gondjaiból kicsit könnyedebb irányba.


Szóval sülhet el jól a dolog, csak jól kell kezelni. :) Bár van nálunk a családon belül olyan különbség is, hogy a pár két tagja különböző politikai beállítottságú. Na az már komolyabb gond szerintem, mert sokkal gyakrabban össze tudnak különbözni miatta a felek.


Neked kell tudni, hogy nálatok milyen "komoly" a különbség és tudjátok-e kezelni.

2014. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!