Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném vele újra felvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném vele újra felvenni a kapcsolatot! Hogy tudnék vele újból jó viszonyt kialakítani? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Volt egy srác, aki régebben nagyon oda volt értem. Nekem is bejött a csávó, de az egyik legjobb barátnőm volt szerelmes belé, ezért nem jöttünk össze, mert nem akartam elveszíteni a barátnőmet. Mostanra viszont megbántam a döntésem, mert 1 év telt el és még mindig hiányzik a srác. Viszont neki rosszul esett az, hogy anno visszautasítottam, ezért mostanság nem is szoktunk annyit beszélni.

2014. jan. 8. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt igy elmondod neki, akkor szerintem megerti es akkor lehet az egeszbol valami :D
2014. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mellesleg internetnek hívják a dolgot (facebook, iwiw,myvip,msn,viber stb..:DDD)
2014. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 16,ő 18:D neki valahogy nem sikerül így elmondani:/ nem igazán találom a szavakat,ha arra kerül a sor.:S a fb meg olyan személytelen:/ és félek,h esetleg haragszik rám vagy ilyesmi:S
2014. jan. 8. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
személyes találkozó, hívd el telefonszáma megvan nem? hívd fel, hogy nem-e érne rá valamikor veled találkozni. És ott mond el neki.
2014. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,ha összegyűjtöttem megfelelő mennyiségű bátorságot felhívom!:)
2014. jan. 8. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!