Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka - szerelem? SOS! 29/N

Figyelt kérdés

Két hónapja ismerkedtem meg a párommal, aki akkor szakított a volt barátnőjével. Nekem első látásra szerelem volt, ő először nem akart kapcsolatot,a friss szakítás miatt, majd egy hónap után mégis szerelmet vallott. Testileg, lelkileg és szellemileg is illünk egymáshoz. A problémám a következő: másfél éve munkanélküli vagyok, és most a fővárosban adódott egy jól fizető munka. Viszont ha elvállalom, ~500 km fog elválasztani minket egymástól. Ha nem, ki tudja itt nálunk (egy alföldi kisváros) mikor fogok munkát találni(bármilyent, nem hogy ilyen jót amit most felajánlottak). A páromnak jól menő vállalkozása van, itt helyben.

Attól félek ha elvállalom őt is elveszítem. Még az első randiink egyikén mondta, hogy sohasem hitt a távkapcsolatban (ekkor még nem volt a színen ez a munka).Nem mellesleg nekem is szükségem van a rendszeres fizikai érintkezésre (itt most nem csak a szexre gondolok),simogatásra, ölelésre.

Talán ha hosszabb ideje lennénk együtt nem aggódnék ennyire, de most, hogy még friss a kapcsolatunk így igen.

Főleg férfiak véleménye érdekelne, hogy ti utána mennétek e a szeretett nőnek? Illetve az is érdekel ki mit tenne a helyemben...gyorsan kell döntenem, még a héten.


2014. jan. 8. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
működő vállalkozással? neked kellene maradnod. nem mennék.
2014. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a kérdező hogy kitartott nő szeretne lenni.
2014. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én még egymagam se mennék a fővárosba mert rühellem.
2014. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1-tök igaz!
2014. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
találhat másik munkát. vállalkozást hol épít másikat?
2014. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
valóban nem szeretnék kitartott nő lenni.
2014. jan. 8. 23:41
 7/15 anonim ***** válasza:
téged kirúghatnak, nem megy utánad.
2014. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha elvállalod őt biztos elveszíted.
2014. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Menő vállalkozást biztos nem adnék fel egy nő miatt.

Pasik Pesten is vannak.

(Mo. egyetlen pontja sincs Pesttől 500 km-re.)

2014. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én 2 hónap után még nem élném bele magam alapból semmi komolyba. Azon a véleményem vagyok, hogy faszid még lehet millió, viszont normális állásod ebben a világban sokkal valószínűtlenebb, hogy igen. Ha a pasid annyira odavan, akkor úgyis megoldjátok valahogy. Ne haragudj, de az egész kérdésfelvetés elég tinis.


28 N

2014. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!