Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Elbizonytalanodtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elbizonytalanodtam a dologban? (szakítás után)

Figyelt kérdés
Az exbarátnőm beleegyezett h találkozzunk. Tudja h még mindig szeretem,de még is belement abba h találkozzunk. Azt mondta mikor szakítottunk h neki hiányzik valami a kapcsoaltból, 1hónapja volt. Elkezdett ismerkedni egy másik sráccal, még nem volt köztük semmi de még is rá bólintott h találkozzunk. Most kicsit elbizonytalanodtam h találkozzunk-e v sem nem akarok kínos helyzetbe kerűlni. Mit tegyek??

2014. jan. 8. 22:31
 1/3 Galaxis. ***** válasza:
Miért akartál vele találkozni?
2014. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélni szeretne veled utoljára, vagy csak látni akar.

Ha úgy érzed találkozz vele!

2014. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert még mindig szeretem. És tudom a pontos okát h miért szakított velem, de az meg egy elég személyes dolog amit nem tudott ő sem. És talán arra számítok ha elmondom neki akkor újra összejönne velem, de ha még sem akkor meg egy olyan dolgot osztottam meg fölöslegesen amit nem kellett volna :/ nem tudom mit tegyek
2014. jan. 8. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!