Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam hogy megmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Elrontottam hogy megmondtam ami problémám volt vele?

Figyelt kérdés

Elsősorban pasik véleményére vagyok kíváncsi,de minden hozzászólásnak örülök.A szitu:pár nap híján egy éves kapcsolatról van szó..nem élünk együtt.Többször volt téma nálam hogy miért van fent társkereső oldalon legutóbb 2HÓnapja kértem tőle számon kaptam magyarázatot elhittem..most ismét szóltam a válasz hogy már a múltkor megbeszéltük és én honnan tudom hogy ő aktív az oldalakon.nem jutottunk sehova..elmondta hogy én az esetek döntő többsègében ha bajom van nem mondom meg és ő hiába kérdezi..beszéltünk róla kész.. elment haza..mivel másfél óra alatt nem jutottunk sehova hogy most akkor mi van felhívtam,kérdeztem hogy mondjon valamit velünk erre, hogy

Én hívtam beszélgetni és én haragudtam és ő mondja meg hogy most mi van???semmire nem mondott semmit..lehet nekem kellett vna?túlreagáltam vna és ezért megharagudott? Elmondtam hogy engem ez foglalkoztatott mérges voltam hideg is voltam vele szemben..mit csináljak?tanács?


2014. jan. 9. 12:07
1 2
 1/11 Amélia:) ***** válasza:
100%
Én is kiakadnék ha a pasim társkereső oldalon lenne fenn. Amúgy elég gyerekes, én menekülök az olyan emberektől, akikkel semmit se lehet megbeszélni mert besértődnek stb...
2014. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
alapkérdés, hogy párkapcsolatban nem társkeresőzünk ... rúgd ki
2014. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elöször is vegyél levegöt!!!!!. Minek hivtad fel ha elment? Vagy visszamegy hozzád és akkor megkérdezed, vagy nem. Ez alatt az év alatt sem te voltál neki a biztos, fontos pont az életében. Gondolom te a L vagy. Jobb ha tudomásul veszed max egy lyuk vagy neki ahova jo üriteni. Ha neked ez a szereposztás megfelel?
2014. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szereptévesztésben kapcsolatotokat illetően, akkor jogos az, hogy elfogadhatatlannak tartod azt, ha párodnak partnerkereső oldalon profilja van.


Szereptévesztésben akkor lennél, ha a párodnak gondolt férfi kategorikusan tudatosította volna veled, hogy nem tekint párjának, csak kötöttségek nélküli szexpartnernek.


A felhasználói nevedből tippelem, hogy min. 31 éves vagy, ennyi idősen már egy év után arra is rákérdezhet a nő, hogy a férfi csak játszadozik-e vele legjobb éveit rabolva, vagy komoly szándékai vannak vele. (35 feletti nőknél már szignifikánsan nagyobb gyermekvállaláskor a komplikációk, vetélések aránya mint a 20-30 körülieknél.)


36F

2014. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért hívtam fel mert tudni akartam hogy attól hogy elmondta mi a problémája velem hányadán állunk..kapcsolat vagy már nem?!!
2014. jan. 9. 12:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt még akkor is érdemes tisztáznod, ha a végén szakítás lesz belöli. Ha kicsit is öntudatos nőnek tartod magad, akkor ne hagyd hogy hülyére vegyenek most, mert akkor később sem fognak becsülni.


36F

2014. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jav.: belőle
2014. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi úgymond normális kapcsolatban vagyunk két gyerek is van1-1 én is úgy gondolom,hogy rákérdezhetek dolgokra de arra is gondoltam hogy mivel 2 hónapja volt ez ugyanez téma gondolhatja hogy túlzottan feltekeny vagyok..pedig nem csak nem vagyok hülye...hagyjam?vagy mi?
2014. jan. 9. 12:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Baráti körömből kiindulva, válás után már gyerekes férfiak jellemzően nem nagyon éreznek késztetést arra, hogy sok kötöttséget vállaljanak, hanem egy kicsit élvezni akarják az életed.


Sokan pont azért jönnek össze elvált gyerekes nővel, mert úgy érzik, hogy ők azok, akik hosszú távon sem követelnek tőlük családi életet, túl sok kötöttséget és mégis megbecsülik őket.


Érdemes tisztáznotok azt, hogy mit vártok a másiktól, és mit tűrtök el egymásnak.

2014. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ott rontottad el, hogy elhittél neki bármit is amikor először derült ki a társkeresőzés.


Azonnal kidobtam volna a helyedben....


27/N

2014. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!