Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg megérzik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg megérzik azt, hogy ha egy férfinak tetszenek?

Figyelt kérdés
Ha a férfi nem mond konkrét dolgokat, csak viselkedéséből ez kiderül?
2014. jan. 9. 14:14
1 2
 11/14 Je Veux ***** válasza:

Semmit. Nem bátorítom, inkább próbálok tartózkodó lenni, hogy ne lehessen biztos a dolgában.. Ezt utálom egyébként nagyon, mikor valaki nem lép.


Legalább 2 évig voltam barátságban egy sráccal, akiről tudtam, hogy szerelmes belém, de nem tudtam mit tenni, azon kívül, hogy minden kettesben töltős program alól kibújtam. Ráadásul mindre okosan hívott el... egyik sem kifejezetten úgy hangzott, mintha randi lenne, így még csak azt sem tudtam mondani, hogy figyelj, én nem szeretnék többet, mert aztán kibújik az egész alól azzal, hogy de hát nem is randimeghívás volt... És ezekután még én érzem magam kellemetlenül, hogy azt hittem ngyképűen, hogy randira hív.


Szóval nem szeretem ha valaki sokáig ezt a játékot űzi. Amint olyan lépést tesz, elutasítom, addig meg csak csendben meghúzom magam.

2014. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nemtom
2014. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
fordítva is igaz
2014. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Pretty_Fighter ***** válasza:
Hát én pont nem.:D
2014. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!