Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondol minket mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondol minket mindenki a bátyámmal egy párnak?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok és gimis a bátyám pedig 20 éves fősulis . Mindketten otthon lakunk és nagyon sokat lógunk együtt már régóta. Sokszor szoktunk kettesbe moziba járni, szórakozni stb. Van hogy megfogjuk egymás kezét is, de nincsen köztünk semmi természetellenes dolog. Csak a tesómat szeretem a legjobban. Rá mindenben számíthatok, de a környezetünk ezt furcsálva nézi. Vagy ezt nem kéne csinálnunk?

2014. jan. 9. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát nem ezt kéne..
2014. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert elég furcsa ha megfogjátok egymást kezét. Semmi természetellenes nincs benne, csak Magyarországon ilyet nem a testvérek hanem a párok szoktak csinálni. Ezért néznek egy párnak, szerintem egyértelmű.
2014. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a baj ott kezdődik h 1más kezét fogjátok amúgy nem lenne fura
2014. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egymás kezét fogni? Kisebb szexuális feszültség van köztetek. :D Nem kéne nektek b aszni egy nagyot? :)
2014. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Testvérek...
2014. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Reggel húgom este dugom:D
2014. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjál meg de ennyi idősen neked is és a bátyádnak meg pláne lehetne annyi esze hogy nem fogjátok meg egy más kezét nem vagytok már gyerekek ilyen idős korban már nem illik testvéreknek egymás kezét fogni.
2014. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ASOT ***** válasza:

Egymás kezét fogjátok sülve főve együtt vagytok mosolyogtok hülyéskedtek. A testvérek nem fogják úgy meg egymás kezét max Szibériában.

Nem csoda h mindenki azt hiszi h egy pár vagytok.

2014. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
69%
Ezek szerint leszbikus vagyok,mert előfordul,hogy átkarolva sétálok a húgommal... -.- Pedig csak szeretem a tesómat. :) Ajánlom nektek is. :)
2014. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Remélem nem komoly a kérdés... "Miért gondol minket mindenki a bàtyámmal egy párnak?" "Van hogy megfogjuk egymás kezét is" mert leírtad a kérdésre a választ...
2014. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!