Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Micsináljak, hogy ki tudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsináljak, hogy ki tudjam mutatni az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást viszont elég sokat veszekszünk.

Az a baj, hogy én suliba nem tudok olyan lenni mint otthon vagy épp nálluk..

Amikor kettesbe vagyunk elég jól elvagyunk,de mikor suliba akkor csak egymás ölében ülök és borzasztóan rossz, hogy csak azért mert mások elött nem tudok olyan lenni,mint otthon.

Félek kimutatni mennyire szeretem.:/ Mindennap úgy megyek suliba hogy "jó most nem leszek bunkó vele és nem törödöm azzal,hogy ki mit fog gondolni rólunk" De mikor szünet van mindig összeveszünk mert nem tudom elengedni magam..

Ahjj.. nem tudom micsináljak!?..

Lehet másnak nagyon gondja van,de nekem ez most elég rossz :/

17/L


2014. jan. 9. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy csókoljon meg szenvedélyesen és hátha elmúlik,ez csak tipp :)
2014. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azzal hogy beleülsz az ölébe nyílvánosan azzal már kifejezed az érzéseidet. Ez egy halál természetes reakció , vannak akik nem szeretnek nyílvánosan csókolózni vagy tapizni. Mond meg a barátodnakhogy ne haragudjon rád de nem szeretsz nyílvánosan "nyalni-falni" .... . Egyébként én is ezt vallom hogy nyílvánosan csak annyit engedek meg amitől még nem néz oda egy ember tömeg vagy nem bámulnak meg viszont kettesben otthon szinte bármit. :))
2014. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 9. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!