Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet, hogy így vallom be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet, hogy így vallom be a lánynak az érzéseimet, vagy ezzel csak teljesen leégetem magam előtte?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves és aranyos lány az osztályomban, akibe már legalább fél éve szerelmes vagyok. Az csak a baj az egésszel, hogy ő szinte biztosan nem érez semmit irántam. Beszélgetni ugyan szoktunk egymással, és már többször is megpróbáltam elhívni suli után, de természetesen csak a gyengébbnél gyengébb elutasító szövegeket kaptam tőle (csomó tanulnivalóm lesz a hétvégén stb.) Ha ez még nem lenne elég gond önmagában, még van egy másik fiú is az osztályban, akivel mostanában egyre többet van együtt, én meg egyre inkább attól tartok, hogy valami lesz köztük.

Éppen ezek, tehát az esélytelenség nyugalma miatt támadt egy (meglehetősen meredek) ötletem. Arra gondoltam, hogy egyik óra előtt, amikor majd ketten leszünk pár pillanatra, odamegyek a lányhoz azzal, hogy "ezt már nagyon régóta szerettem volna átadni neked!", utána pedig hosszan szájon puszilom. Mégegyszer mondom, gyakorlatilag semmi esélyem nála, már próbálkoztam nála sok mindennel, azok nem jöttek be, most legalább tisztában lesz vele, hogy mennyi mindent kellett eddig elfojtanom magamban mások miatt. Szerintetek is jó ötlet ez így? Tudom hogy ezzel nagy valószínűséggel teljesen megalázom magam előtte, de már egyszerűen nem bírom magamban tartani ezt az egyre nehezebb terhet...

17 F


2013. dec. 5. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy engedni fogja a szájrapuszit?
2013. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne csináld.Ha tudod hogy nincs nála esélyed akkor ne akard testiséggel "csábítgatni",mert te leszel majd a "barom" aki így meg úgy lerohanta.Nem értem ha a lány nem akar veled találkozni akkor minek erőlteted?

Egy szájrapuszi pedig nem oldana meg semmit inkább jobban összekuszálná a dolgot.;)

2013. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LeftBehind ***** válasza:
Azért legyél felkészülve arra hogy elküld a francba,kiröhög és egy istenes pofonra is lehet számítani. Az meg plusz veszély hogy osztálytárs. Van egy hasznos mondás - "Házi nyúlra nem lövünk!"
2013. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok én is, és a múlt héten én is pont ezen gondolkodtam. De végül a racionális gondolkodásmód győzött és elhessegettem ezt az idióta ötletet. Egyébként vicces, hogy pontosan ugyanaz van most velem mint veled és még egy ugyanolyan hülye ötletünk is támadt. :D 17f
2013. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is volt hasonló, csak én jóba vagyok a lánnyal mint barát. Megpróbáltam a "szájrapuszit", de alig észrevehetően (hogy ne sértődjek meg) elfordította a fejét, hogy ne szájra menjen.


16/F

2013. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!