Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít a kor, úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a kor, úgy, hogy az egyik tag kiskorú?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen kapcsolat lenne egy 16L és egy 24F közt?

Ismerek egy házaspárt ahol 16év korkülönbség van köztük.:O, bár ők már mindketten felnőttek.:)

Előre köszia válaszokat.:)


2014. jan. 9. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A pedok támadása 2. rész
2014. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha kiskorú,akkor számít:-(
2014. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez nem pedofília!
2014. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem egy orbitális nagy különbség, ha szeretitek egymást akkor tök mindegy
2014. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Költőnő? ***** válasza:

sztem nem a legegészségesebb dolog, de az oldalt elnézve mindig meghökkenek.

sztem ebben a korban még gáz.

nem baj, ha érettebb a gondolkodás, de akkor is GYEREK még.

2014. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem.


Én is randiznék velem egykorú lányokkal, de ők mindig az idősebb fiúkkal kavarnak. Szóval én ráhajtok a nálam is fiatalabb lányokra mindig.

16 évesen a 13-15 évesek érdekeltek például.

18 évesen már 16 évesek.

20 évesen 16-18 évesek, stb.


Egyszerűen ez a legáltalánosabb forma és mindig pár évvel fiatalabb lányoknál próbálkozva lehet a legnagyobb sikereket elérni átlagos körülmények között.

2014. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Annak aki erre azt mondja h pedofília ajánlom a Minden férfi pedofil? c. dokumentumfilmet. Am 14-től már nem kiskorú hanem fiatalkorú. Törvénybe sem ütközik.

Azért jól gondold meg mert: a szüleidnek biztos nem fog tetszeni a dolog, a srác lehet h csak AZT akarja, ilyen korkülönbséggel nagyon sokban eltér az életszemléletetek, a szükségleteitek.

2014. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

20 éves pasiként most már saját esetemből is tapasztalom: 16-7 éves lánykák fejét elcsavarni baromi könnyű!

anno nekem is volt egy barátnőm, aki 15 évesen egy 20 éves fickóért hagyott el.. persze végül csúnya vége lett

miért?

mert egy még nem felnőtt-érett gondolkodású ember találkozik egy (elméletileg) felnőtt és érett gondolkodásúval, aki valamilyen szinten el akarja csábítani az előbbit.. ettől a lányka is azt fogja érezni, hogy már ő is érett meg komoly, miközben az orránál fogva van vezetve.. aztán dugás, majd sírás lesz a vége, mert kapcsolat nemigazán működhet két ilyen ember között

például gondold el, hogy munkahelyen áll a fickó a haverok előtt, hogy "elhozom barátnőmet az iskolából":D ott fogják kiröhögni, márpedig egy férfi nem kedveli, ha kiröhögik..


szüleim között is 10 év van.. de anyám 30 volt mikor megismerték egymást.. nem mindegy!

2014. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Költőnő? ***** válasza:

#6-os, 20 évesen egy 16 még so-so, de Ő 24!!!!!

az kis híján 10 év!!!

és teljesen igaza van az utolsónak. Elvileg egy felnőtt ffi mit akar egy középiskolás kislánytól???

2014. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hogy mit akar?


Íme, három jelenleg 16 éves lány képe napjainkban. Te a koruk tudta nélkül hány évesnek tippelnéd őket kinézetre?


[link]

[link]

[link]


Na mégis mit akar tőlük minden létező potens 14-60 közötti férfi?

2014. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!