Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt fejjel visszagondolva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt fejjel visszagondolva egy nagy szerelem jut az ember eszébe? (Nem az aktuális férj/feleség)

Figyelt kérdés

Sok hasonló kérdésre adott választ olvastam de főleg olyanok írtak akiknek friss az élmény.

Köszönöm ha válaszoltok.


2014. jan. 10. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:

hány éves neked a felnőtt? egyik sem jut kiemelten eszembe


30+

2014. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
30+ elég jó.A tapasztalat miatt érdekel hogyan gondolnak vissza az emberek azokra az időkre mikor még nem voltak házasok.20 évesen az ember könnyen mondja h egy nagy szerelme van és soha nem tud mást szeretni.
2014. jan. 10. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Én két nagy szerelmet éltem meg, a második a férjem. Az elsőre úgy gondolok vissza mint egy hol szép, hol kellemetlen emlékre. A volt barátomat kedvelem mint embert, de egyáltalán nem hiányzik, nem fűznek már hozzá másfajta érzelmek, örülök, hogy vége lett.
2014. jan. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de nekem a kettő ugyanaz. 20 éve. az az előttiekre is visszagondolok, de nem tudom összehasonlítani a "mostanival".


44/F

2014. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem az aktuális jut az eszünkbe,mert az ugye még most tart és hát emberek vagyunk,amink van azt nem tudjuk értékelni,csak akkor mikor már nem a miénk vagy még nem a miénk
2014. jan. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!