Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túllihegem a dolgot vagy Ti...

Porcukormókus kérdése:

Túllihegem a dolgot vagy Ti is bevinnétek az ügyeletre a babátokat ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Most 11hónapos a kislányom, 3napja erős hasmenése és 38feletti láza van. Ez lenne a kisebbik gond, de sajnos semmit sem tudok belediktálni, vizet is csak nagy kínkeservvel kiskanalanként. Sós főtt krumpli és társai emiatt kizárva. Néha elfogad egy kevés tápot.

A pelusai csontszárazak, csak hasmenés megy bele, de az is egyre hígabb, vízszerű. Már nem is büdi.

Én vittem volna már reggel, de a férjem még várja a szebb jövőt.. Szerintem kórház, infúzió lesz belőle, mert alig iszik szegénykém, félek, hogy kiszárad.

Szerintetek túlparázom?


2012. máj. 20. 13:36
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én már rég elvittem volna.
2012. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 Kerria ***** válasza:
100%

Igen bevinném, nem liheged túl. Sajnos ők elég könnyen ki tudnak száradni, győzd meg a férjedet, hogy inkább menjetek be, és legyen egy felesleges utatok, minthogy nagyobb baj legyen!


Jobbulást!

2012. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

A férjed mégis mire vár? Hipp-hopp elmúlik, vagy mi?!

Babát öltöztesd, készíts össze neki kórházi motyót minden eshetőségre és irány az orvos. Ez nem játék!

2012. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Már régen be kellett volna vinni... Reménykedj, hogy nem késő. Karikás a gyerek szeme körül? Bágyatag? Akkor már kiszáradás közelben van.
2012. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Hát el is viszem. Nem vagyok egy paramami, a gyógyszerekért sem nagyon rajongok, de azért ez már kicsit más kategória.
2012. máj. 20. 13:42
 6/46 anonim ***** válasza:
97%
Nyomás a kórház!
2012. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lennél paramami? Én is, és azt hiszem, minden édesanya aggódna a helyedben.

Inkább egy felesleges út az orvoshoz (bár a leírtak alapján ez már nem az a kategória), minthogy nagyobb baj legyen.

Szóval doki.

2012. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Más rég be kellett volna vinni. A babák nagyon hamar kiszáradnak. Ha emellett még kókad, aluszékony is, az már a kiszáradás jele. Azonnal forduljatok orvoshoz!!!
2012. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Köszi, én is így gondoltam. Már össze vagyunk csomagolva, nemsokára indulunk.

A férjem egyébként sokkal inkább aggódalmaskodó, mint én, csak nincs valami jó véleménnyel a magyar egészségügyről, nagyon bízott benne, hogy itthon kigyógyulunk ebből. Gyerekkorában is többször félrekezelték, nemrég a Jánosban kellett töltenie kb. 2hetet, most is nagyon sz@rházian viselkedtek vele. De ez egy másik téma.

2012. máj. 20. 13:47
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
En felszoktam hivni a korhazi ugyeletet mit csinaljak, de 3 napos hasmenes laz mar sok! Lehet valami fertozes....
2012. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!