Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mondott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A sztori összefoglalva: volt párom exneje azt sem tudtam, hogy bombázza a kapcsolatunkat (hívogatta kamu okokkal őt, hogy ide-oda vigye, ezt-azt csináljon meg nála, napi 20-szor kereste telefonon, a gyerekre hivatkozva - nem a kicsiről volt szó). Sokszor mondtam, hogy ez manipuláció, hiszen a gyermek akkor volt nálunk, amikor csak szeretett volna; a gyerek és köztem alig 9 év volt, baráti volt a viszonyunk.Éjjel is hívogatta, hogy a gyereknek baja van - nem volt. Ha egyszer 2 napra segített édesanyámnál valamiben Pesttől 200 km-re, akkor is hívogatta, hogy a gyerek beteg - nem volt igaz. Szintén szóvá tettem, de ő ezt mindig "féltékeny hisztiként" aposztrofálta. A gyerekkel sűrűsödtek a gondok: nem járt el suliba - még egy indok, hogy folyton zaklassa őt a nő. Reggeltől estig náluk volt, majd bejelentette, hogy a karácsonyt is ott tölti (egyik évben sem elvitte magához, mindig ott volt náluk). Lassan már csak esténként láttam őt. Nagyon megalázva éreztem magam, hogy kb. "háztartási alkalmazottnak és szeretőnek néz", és összetörtem. Ott hagytam, miközben az idegösszeomlás szélén álltam már (4 és fél éves kapcsolat volt). Kb. 10 nap múlva szedtem össze magam, akkor arra vágytam, hogy beszéljük át, mi vezetett idáig, és hogy végre tegyen értünk, mert nagyon nagy szerelem volt a 20 év korkülönbség ellenére. Ő most sem vette figyelembe, miért történt; csak odáig volt meg, hogy eljöttem tőle. Mindig minden vitánk a volt felesége miatt van, de nem mérlegelt. Majd hitegetni kezdett, hogy szépen apránként megoldódhat, de most nem. Aztán közölte, hogy kb. a viselkedésemmel elüldöztem. Soha nem volt más kapcsolatom, csak ő, és szívem-lelkem kitettem érte, a gyerekéért. Rendeztem, hordtam-vittem bárhova; ha baja volt, siettem hozzá, és az exem mégsem tisztelt. Félek attól, hogy mással milyen lenne, hogy szeretne-e, hogy a szex jó lenne-e. Egyáltalán: őt, a személyét szerettem, meg is tettem érte mindent. két napja telefonban elmondta, hogy velem már nem tudja elképzelni az életét ezek után. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy tényleg ennyire semmibe vett vagy csak mondja? Az önérzetemnek nem mindegy, hogy miként is állt hozzám. Ha valóban semmi nem voltam majdnem 5 évig, akkor kb. élni sincs kedvem, amiért így megaláztak... Várom a válaszokat! Köszönöm, előre is!


2014. jan. 10. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarlak megbántani, de tényleg csak szerető és háztartási alkalmazott voltál. Ha nem szerelte le az exet, sőt, még te voltál a hisztis hárpia.. én nem bánkódnék. Legalább megszabadultál valakitől, aki leszar.
2014. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne a múlton rágódj, hanem zárd le és nézz előre.
2014. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
figyi, szerintem igen.
2014. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Tényleg úgy éreztem évekig, hogy nagyon szeret; látványosan rajongott értem, de amióta az ex szakított a párjaival, azóta folyamatosan bántotta, hogy az akkori páromnak én voltam az életében. Ő ezt képtelen volt belátni. Szerinte természetes, hogy "a gyerek miatt" ott segít az exnőnek, ahol csak tud, képtelen volt határt húzni, és szerinte az én hozzáállásom a rossz, pedig 4 évig tűrtem, nyeltem, toleráltam. Amikor azt mondtam, így nem lehet folytatni, láthatóan letört, de azt mondta, nem tudja megígérni a változást, mert mi van, ha a gyerekkel van valami és pont azt a hívást nem veszi fel... Én erre azt válaszoltam, hogy miivel napi 20 sms-t küld kb., abból pont le lehet szűrni, mi a fontos infó és mi nem az. Ő azt mondta, amíg a gyerekkel ennyi a gond, addig ezt igenis viseljem el, és majd ha jól lesz, akkor majd velem is foglalkozik többet. Csakhogy egy kapcsolatot nem lehet talonba tenni egy időre, együtt kellene gondokkal megküzdeni. Remélem, nem ő volt az igazi...


Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 10. 12:20
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Tudod, ennek az embernek nem rád van szüksége, hanem egy pszichológusra, az exnejéről nem is beszélve.

Neked meg még kevésbé van szükséged rá, egyértelmű hogy nem tud elszakadni a nő kapaszkodásától és ha ennyire figyelmen kívül hagy közben, akkor hogy legyél boldog vele?

Nem veled van a baj, hanem az ő elcseszett házasságukkal. Aki ennyire vaksi érzelmileg, bárkit megbántana. Javaslom, keress valakit aki korban közelebb van hozzád, lehetőleg nem elvált és nincs gyereke :D De a legfontosabb szempont az legyen, hogy tud-e veled tartósan figyelmes lenni.

2014. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ az utolsónak is! :)

Most még nem lenne korrekt ismerkednem, hiszen nem vagyok érzelmileg független, nem szeretnék megbántani valakit, aki viszont komolyan érdeklődik irántam! Helyre kell jönnöm lelkileg, hogy nyitott szívvel álljak a világhoz.

2014. jan. 10. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!