Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek jobb? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jobb? Hogyan tudnék jobb nő, ember lenni?

Figyelt kérdés

Folyton rivalizálunk a barátommal,versengünk és kezdem úgy érezni,hogy teljesen lehagy. Nagyon zavar a dolog,mert ő emiatt olyan fölényesen beszél velem,mintha többet érne mint én. Már azt is mondta,hogy én egy senki vagyok.

Ő eljár edzeni a barátaival,aztán szaunázik,szolizik,divatos ruhákat vesz,és a munkahelyén a főnök kedvence,elég jól is keres.

Én tanulok,egy tanfolyamon,szeptembertől pedig megyek tovább tanulni,így nincs munkám,nem telik szolira,egyedül edzőterembe járok én is amikor tudok. Új divatos göncöket se tudok venni.Tanulok,bár mostanában az se megy ,mert állandóan ez megy a barátommal és minden gondolatomat leköti. Mit tehetnék? Hogyan fejlődhetnék? Segítsetek kérlek :(


2014. jan. 10. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég... Ez aztán a felhőtlen kapcsolat. Biztosan nagyon szeretitek egymást.


Hogyan lehetnél jobb? Ha elhagynád őt.


30/n

2014. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kerekedj fele, lassa, hogy nem minden ugy megy ahogy gondolja. Mondjuk mond meg neki, hogy szunetelni akarsz es ha tenyleg szeret akkor nalad lesz a labda.
2014. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Es nem te kell jobb ember legyel, hanem o
2014. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Az edzéstől, szolitól, divatolástól nem leszel "jobb" ember.

Meghát ez elég relatív kinek mi a jó, mi a jobb.

Fiatalkorban hajlamos az ember elmenni a külsőségek felé, talán ez természetes is, a mai társadalmom rá is tesz erre. Aztán majd rájössz, hogy az értékek belül, rejtve vannak. Fejleszd magad lelkileg én ezt tudom neked ajánlani.

2014. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

És hogyan tudnám magam "lelkileg" fejleszteni?

Másik válaszolónak pedig,hogy tudnék felé kerekedni? A szünet kérés,nem jó ötlet,mert nem rég külön voltunk,nem rég vagyunk megint együtt,de ah látom semmi nem változik csak a folytonos veresngés..

amúgy szerintem se a külsőségtől lesz jobb az ember,de szerinte meg igen,tegnap is azért veszekedett velem,mert elvileg én nem voltam "elhalva" az új karcsúsított ingétől,mert másoknak mennyire tetszett én meg mi az,hogy nem dicsérem úgy. Meg ő többet nem öltözik ki nekem stb. stb... de ha én öltözök fel csinosan,egy szót nem szól,max azt,hogy "kinek akarsz tetszeni?más palinak?"

2014. jan. 10. 12:14
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a kommenteket.

Bakker, ez meg milyen kapcsolat már? Mit csináltok ti? Borzasztóan szánalmas, vagy beszéld meg vele hogy hagyjátok abba, vagy valamelyikőtök szakítson, mert ez iszonyat gáz.

2014. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen pasi mellett nem tudnék élni.Ez nagyon fárasztó lehet,minden energiámat percek alatt leszívná.Egy kapcsolatban nincsen versengés,egy kapcsolat arról szól,hogy elfogadjuk a másikat úg,ahogyan van,és támogatjuk,szeretjük,jót akarunk neki,megpróbáljuk boldoggá tenni.Olyan,mint ha ti haverok lennétek,még csak nőként sem nagyon tisztel téged.
2014. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
"Már azt is mondta,hogy én egy senki vagyok" - szerintem menj hozzá feleségül...te megtaláltad az igazit.
2014. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
"...semmi nem változik csak a folytonos veresngés.. ..." Igy jár az aki az ügetön választ pacit. Tényleg nevetséges vagy. Vagy kell neked egy ilyen versenylo, vagy keresel magadnak egy barátot, akivel még akár pár is lehettek.
2014. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 PearlDiver ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, egy metroszexuális fa**fej lelki rabszolgája akarsz lenni, vagy egy rendes, megértő, szeretetteljes férfi egyetlen hercegnője?

Mert ha az előbbi, akkor maradj ezzel a sráccal. Te tudod, mi a jó neked, én a helyedben 2 hetet se húztam volna le vele.

Úgy lehetsz jobb ember, jobb nő, hogy elengeded a külsőségek beteges hajszolását és keresel egy őszinte, belső értékeket alapul vevő kapcsolatot. Ezzel a sráccal NEM fog menni, ezt most borítékolom neked :)

2014. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!