Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok fizetős erotikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok fizetős erotikus masszázst venne igénybe, azt megcsalásként értékelnétek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
#6# "ami a négy fal között marad, az nem számít"... Istenem jaj, jaj jaj senki vagyok, de végre valaki rám nézett és ki tudtam kényszeríteni, hogy velem maradjon, mert qrv. jól tudok vasalni, és különben is a külvilág fele mi tökéletesek vagyunk. Ja, hogy amúgy önbizalom hiányos senki vagyok? Aki senkinek nem kell, és rettegek a magánytól? Ja, hogy a párom/férjem/feleségem nap mint nap szembeköp? Ja, hogy amúgy már tök stresszes vagyok, és várom már hogy legyen egy gyerekünk, aki hátha megadja azt a szeretet amit az apja nem? Ja, hogy majd a gyerek is ott hagy a 3,14csába? Aztán csodálkozunk, hogy ennyi tehén él ezen a Földön... Naív, h.lye l.vnyák, csak már b...ásra is rosszak. De vasalásra még jók! :D Iron lady!!! Tetováltasd már magadra kérlek ezt a jelmondatod, ami a szobában történik, az ott is marad. Hagy röhögjön már rajtad a világ légyszi! Ha már ennyire büszke is vagy arra, hogy s.gg h.lye vagy, igazán reklámozhatnád is! Bár szerintem az urad és a baráti körötök így is tudja, hogy te vagy, az akit úgy csapnak be, ahogy kell, és még mosol is rá. :D Te nők példaképe! Te! :) Buksi simi neked. :D Feldobtad a napom :D
2014. jan. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy az erotikus masszazs minimum kezi levezetessü, de leggyakrabban ugyanolyan fizetös szex, mint egy prostitualtnal.


A 4 falas csodabogarnak meg kivanom, hogy az ilyen helyen összeszedhetö fertözesek is tiszteletben tartjak ezt a szabalyt!

2014. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hú de erkölcsösek lettünk, és empatikusak leginkább. Had mondjam hogy ez egyltalán nem erkölcsről ról. És nektek fogalmatok sincs miylen érzés ilyen helyekre járni, de máris pálcát törtök a másik felett. Az jó ha nektek nem jut ilyen eszetekbe, de tegyétek a szívetekre a kezetek: sose kaptatok be még "bűnös" csokoládéfalatot? Ha igen, már meg is dőlt az elmélet, mert egyes embereknek a masszárhöz járás, és annak "leküzdése" pontosan ugyanilyen nehézséget okoz mint "akaraterővel" ellenállni egy masszőrnek. Az egy dolog hogy ti nem jártok oda, és nem fizettek iylen szolgáltatásért, de más élethelyzetéről véleméynt mondani hogyis mondjam tudatlanság és pláűne úgy beállítani minha mindent tudnátok és ti lennétek az erkölcs mintaképe. Érdemben persze lehet vitatkozni de ez az alap szerintem. Az érdemi vita pedig ez: vajon ha szereti a másikat akkor megcsalás e elmenni ilyen helyre. ha szereti és rossz a szex vajon nem a szexuális életüket kéne e megoldani és az erkölcscsőszködés helyett arra fókuszálni? Vajon ha a másik beleegyezik akkoris megcsalás? Egyáltalán mi számít megcsalásnak? A két ember viszonya ettől független vagy függ tőle? Vajon ha titokba marad tartható e a dolog? ilyesmik a jó kérdése... Én még egy sorozatgyilkost se ítélek el. Ti igen, mert nincs empátiátok és a valós viselkedéses folyamatokról gőzötök sincs.
2017. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!