Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi már megint? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi már megint? Csak én érzem hogy ez megalázó?

Figyelt kérdés

Ma láttam a barátom facebookján hogy egy srác állandóan kacsintós fejeket küldözget neki az üzenőfalára, és engem is bejelölt a srác de fogalmam sincs ki ez. Bejelentkezve hagyta a pasima facebookot gondoltam megnézem ki ez az illető. A chat beszélgetésük ebből állt:

A: Üzleteljük el a telódat.

B: Ok, Katára elcserélem. vagy inkább a melindára.

A: OK a Melindára, de a te csajod sem rossz. El lennék vele.

B. jaja az biztos.

A: Hány éves?

B: 22

A: Az a legjobb! nekem adod?

B: persze.


Ez persze hülyéskedésnek és poénnak tűnik de ez nem az első ilyen amit látok volt hogy egy lánynak írt egy másik lányról hogy "Hú de megdugnám az Xy-t jó kis pina volt..." ilyen stílusban. Baromi megalázónak érzem ezt és hányok attól hogy a haverjaival úgy beszél rólam mint egy szexuális tárgyról.

Tavaly egy házibulin az egyik haverja mondta hogy dugjunk titokban én meg mondtam hogy nem. A másik haverja meg mikor 4-en aludtunk egy ágyban (mert nem volt hely)megpróbált megujjazni, arra ébredtem hogy turkál a bugyimban úgy h a pasim ott feküdt mellettünk.

Ezeket a barátom mind tudja és azóta is jópofizik ezekkel a haverjaival nem is szólt be nekik nagyon csak az egyikkel volt egy kis mosolyszünet de azóta is együtt söröznek meg vihorásznak. Most meg olvastam ezeket a facebookon... én ettől undorodom!

Egy nálam jóval idősebb pasi rámhajtott pár hónapja néha irogat nekem facebookon, de én nem szoktam válaszolni vagy lerázom. És a barátom teljesen kivan ettől borulva mindig magyaráz h "fuu de megverném meg jaaj de mekora egy g*ci!"

Miért van az hogy az ő ismerősei nyugodtan nyúlkálhatnak de ha az én egyik távolabbi ismerősöm tesz egy megjegyzést már ki kell borulni? Ez tökre nevetséges. kezdek teljesen kiborulni, nekem mindig siránkozik hogy fél hogy megcsalom és "jaaj légyszi ne hagyj el" mikor kinyalom a fenekét és szeretem is, amit ki is mutatok, mégis folyton azt kapom h "ugye nem fogsz megcsalni?"

tele van a t*köm ezzel! Mit csináljak?



2014. jan. 10. 14:57
1 2 3
 1/26 Költőnő? ***** válasza:
96%
hát sztem elég egyértelmű
2014. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
fejtsd ki
2014. jan. 10. 15:03
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Uristen!mit fejcsen ki?ilyen felfogassal persze hogy nem ertel semmit,a pasid egy k@cs@g nem nezz neged semmibe szorakozzik rajtad meg odaajandekoz a baratjanak egy d@gasra erted mar?
2014. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Költőnő? ***** válasza:
96%

szted milyen kapcsolat az ahol a másik, mint egy darab húsra tekint a "társára"?

ez nem kapcsolat, ez nem szerelem, ez semmi. Illúzió.

2014. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Tegnap is egész este picsogott hogy "lécci ne csalj meg" pedig nekem ilyen eszembe se jutott. Szerintem neki járnak ilyenek az eszében és kivetíti rám.
2014. jan. 10. 15:15
 6/26 Költőnő? ***** válasza:
95%

*sóhaj*

de akkor most mi a kérdés???

hagyd ott a pékbe.

2014. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Úgy van, hagyd ott. Vigyázat, közhely: jobbat érdemelsz!
2014. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Uristen tényleg nem vesz téged komolyan, és a "barátai" is rajtad szórakoznak, ott hagynám a helyedbe..mióta vagytok együtt amúgy?
2014. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk együtt, 3 hónapja együtt lakunk.

én 22 vagyok ő 26

2014. jan. 10. 15:29
 10/26 anonim ***** válasza:
mire vársz még? erőszakolnak téged (ez annak számít, nemi erőszak kísérlet) az sem zavarja, semmi sem. te kezeled így magadat, a pasid és társasága közelségét is el kellene kerülnöd.
2014. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!