Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az az érzésem elfog durvulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az érzésem elfog durvulni a helyzet, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

A húgom 17 éves a "barátja" 19, 1 hónapja észrevettem a húgomon,hogy kék zöld foltok vannak rajta,bevérzések is. Megkérdeztem mi történt,azt mondta,hogy kocsmai verekedés.

Aztán tegnap amikor hazajött a szája fel volt repedve,megint tele volt foltokkal. Megkérdeztem tőle mi van, azt mondta hagyjam békén. Mentem,hogy felhívjam a szüleinket,hogy valami biztos nincs rendben,ez idő alatt lelépett. Később elmentünk pár barátommal oda ahol lógni szokott a barátjával meg annak a bandájával. A húgomék nem voltak ott,megkérdeztem hát pár srácot,hogy mi ez a sok bunyó és a húgom miért keveredik bele,ők azt mondták mostanában nem is volt verekedés. Aztán egy lány elmondta,hogy a húgom a barátjával szokott verekedni. Elmondta,hogy mindig ezzel húzzák egymást,felidegesítik egymást és párszor összeverekedtek. Mit tehetnék ilyen helyzetben?



2014. jan. 10. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Azonnal szólj a szüleidnek, és beszélj a húgoddal. A pasiját fenyegesd meg h rendőrségi ügyet csinálsz a következő esetből.


Nemtom a csávó szülei milyenek, ha olyan bunkóparasztok, mint ez a gyerek, akkor hagyd, viszont ha eredményesnek tűnik, akkor a te szüleid vegyék fel a kapcsolatot a fiú szüleivel.

2014. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj a húgod barátjával. Ha ez nem jön be akkor csinosítsd ki az arcát. Jobbat nem tudok.
2014. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha en a te helyedbe lennek,a szuloket es a zsarukat ebbol kihagynam.Ez mar szemelyes ugy.Bekopogtatnek a kocsog baratjahoz es agyon vernem,amig konyorog az eleteert.
2014. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a húgoddal. Mondd neki, hogy tudsz a verekedésekről, kérdezz rá, hogy ez mégis mi... szerintem egy 17 éves lánnyal el lehet már beszélgetni normálisan. Ha nagyon nem akar szólni, említsd meg neki talán, hogy szólhatsz a szüleiteknek is. Na meg utána a sráccal is elbeszélgethetnél, biztosan van véleménye a dologról, ki tudja miket csinálnak a húgoddal kettesben.
2014. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A srác egyedül lakik,nem tudom kik a szülei. Úgy tudom nem is ebben a városban élnek...
2014. jan. 10. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van ver a pucadban fiam,akkor bevered a pofajat.Legyen ez egy lecke az ilyen kis kocsogoknek,hogy ne szorakozzanak a te hugoddal.Nem tudom mennyire szereeted a hugodat,de most olyan helyzetben van hogy segiteni kellene.
2014. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!