Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a férjem féltékeny az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem féltékeny az új munkahelyemre, mit csinálhatnék, hogy kizökkentsem? 2 éves a gyerkőcünk, s válni nem szeretnék, de lassan kezelhetetlen a helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve szültem, gyerkőc február óta bölcsiben, engem GYED-ről nem vettek vissza a munkahelyemre, újat kerestem, találtam, a férjem viszont elkezdett féltékenykedni és már lassan paranoiás is. A munkahelyen kb 30-an vagyunk, ebből 27 nő, a főnök egy idősebb pasi,feleséggel, 2 gyerekkel és van még egy vezető és egy pénzügyes, akik mindketten melegek.

Férjem hajthatatlan, kitalál sztorikat, lassan már megszállott,hogy én megcsalom a pénzügyessel,de ha nem vele, a főnök du...-gat a fénymásolószobában biztosan, de volt már az is, hogy amikor ő éjszakás, biztos hazahozom a hálószobánkba...stb

Tiszta zizzent kezd lenni, nem csinálok semmit, nem hisz nekem semmit, beakartam hívni a munkahelyre is, hogy megmutassam neki a kollégákat, de azt is kiforgatja...

Mit tehetnék? Az elmúlt 1 hónap agyrém volt, lassan eltávolodunk, voltak nagy veszekedések is, kivagyok lassan, s már én is a váláson gondolkodom, amit nem szeretnék, mert én "holtodiglan-holtomiglan" gondolkodom.

Szeretem őt és a kisfiúnkat, de lassan kezelhetetlen estéink vannak. Mit csináljak?

Menjek családsegítő szolgálathoz? Keressek pszichiátert, pszichológust? Költözzek el egy időre a gyerekkel?


2013. aug. 27. 05:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Ez vicc? Vidd be mutasd be a munkatársaknak, aztán rájön hogy nincs semmi.

Egyébként nővel is meg lehet csalni vkit

2013. aug. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Bevinni nem tudom, azt mondja, hogy gúnyt akarok űzni belőle és azért nem megy be, hogy körberöhögjék...

A nőkkel való megcsalást is mondta már, de az nem zavarná...

össze-vissza vagdalkozik, légből kapott sztorikat gyárt, közben engem meg ócsárol,s elhord minden retkes, büdös k-nak... Pedig esküszöm nincs alapja rá. Amig nem volt a bölcsiben szünet, reggel vittem a gyereket, meló után rohantam érte, szomszédjaink a nagyszülők, minden du/este szinte együtt vagyunk, s babázunk..

2013. aug. 27. 06:20
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valaki ennyire bizalmatlan? A szexuális életetek rendben volt ezelőtt? Nem tudom, mi baja lehet magával, de minél előbb kezelitek a helyzetet, annál jobb. Ha a szépen leülős beszélgetés nem megy, akkor azt mondanám, hagyjátok egymást egy időre. Vagy ráébred, hogy hülye volt, vagy nem...
2013. aug. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán a férjed kavar a kolléganőivel, hogy rólad is ezt feltételezi?
2013. aug. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

igen, minden rendben van szex terén. Heti 2, minden okés.

külön menni egy időre? persze... ha nem lenne gyerkőc, simán menne, de így? Az elmúlt 1 hónapot leszámítva igazi kis családként éltünk/élünk.

2013. aug. 27. 06:53
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férjed az aki megcsal, de mint tudjuk a legjobb védekezés a támadás, ezért próbálja rád fogni a dolgot!


Szerintem.

2013. aug. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos, és nagyobb baj, hogy csak romlani fog.

Azt is vedd figyelemeb, hogy a felét se mondja ki, amit valóban gondol.

Én is a külső segítséget tanácsolnám, bár azt is le fogja rázni.

Szerintem egyszerűen mond meg neki, hogy ez a viselkedése gyerekes,és vállalhatatlan.

Nem lehet így együtt élni, évtizedeken át.

Hagyja abba, vagy vége.

2013. aug. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
A ferjed csal teged. Ez egyertelmu!!
2013. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is vaj van a füle mögött!
2013. aug. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tutira ő megy félre!
2013. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!