Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátom hisztije?

Figyelt kérdés
Egyetemisták vagyunk, lassan végzünk. Én már dolgozok a szakmámban, mellette járok egyetemre. A vizsgák miatt most nagyon sűrű lett az időbeosztásom. Heti egyszer érek csak rá találkozni a barátommal, mivel valamikor aludnom is kell munka és tanulás között. De ez az egy alkalom is azzal telik, hogy hallgathatom a szemrehányásokat, hogy miért nincs rá időm. Csomószor el is sírta már magát emiatt, ami számomra eléggé kiábrándító volt és azóta kicsit másképp is nézek rá. Már komolyan fontolgatom a szakítást, számomra nem férfi az akinek ennyi türelme és teherbírása sincs. Ő persze engem okol, hogy nincs több időm rá. Jogosan hisztizik nekem, valóban nekem kéne még valahova belepréselnem őt az időmbe?
2014. jan. 10. 18:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Számodra első a suli, második a munka és harmadik a barátod. Megérdemelnéd, hogy a srác mondja ki a szakítás tényét.
2014. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Annyira szeret téged, hogy emiatt sír?
2014. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%

Mindenkinek arra van ideje amire akarja, hogy legyen!Aki meg akar tenni valamit talál rá módot, aki nem, az talál kifogást....!!


Én csak ennyit írok...

2014. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%

Remélem szakít veled a fiú.

Szánalmas, hogy azért csökkent a szemedben, mert párszor elsírta magát, meg hiányzol neki.

2014. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Szerintem az a szánalmas ha valaki szinte ok nélkül bőg, ha nő ha férfi. Nincs baj azzal ha valaki férfi és sír, de azért annak oka is legyen... És nem állítottam fontossági sorrendet, egyszerűen ez a két hónap ilyen sűrű most. Nem örökre lesz így. Sokszor leültem vele emgbeszélni, hogy most ez a helyzet, nem tudok vele többet foglalkozni. És még szép, hogy a jövőm fontosabb.
2014. jan. 10. 18:15
 6/28 anonim ***** válasza:

"Csomószor el is sírta már magát emiatt, ami számomra eléggé kiábrándító volt és azóta kicsit másképp is nézek rá. "


Szóval, aki ki meri mutatni az érzésvilágát férfi létére, az mehet a levesbe kérdező? Nem azt nézed, hogy mennyire szeret és hiányzol neki, hanem egy amúgy is idióta sztereotípiának hódolsz be, miszerint ha egy férfi sír, akkor az gyenge. Olvass egy kicsit többet pl Móller Pétert, vagy más jó íroktól, hogy megértsd a férfi lelket is. Hálát kéne adnod neki, hogy ilyen érzelmes. Persze ha szüntelen ezt csinálja, az tényleg kiábrándító.

2014. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Hát ez nem a sírástól van. Számodra ugyanis a jövőd fontosabb. Amiben ezek szerint ő nincs benne. Alighanem megérezte.
2014. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Aludjatok együtt! Jogos a barátod hisztije! Én is ki lennék akadva... Én mindig szakítottam a páromra időt még akkor is amikor hulla fáradt voltam de összekaptam magam.


25f

2014. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Jogos. Én már rég kidobtalak volna. Aki nekem a páromnak nevezi magát, attól elvárom, hogy érjen rá velem foglalkozni. Te tanulgatsz kérdező, de jól látszódnak benned a mai napok vonásai, a konkrétan lesz.@rom a másikat stílus. Én kiváncsi lennék, hogy te meddig bírnád, ha ezt tennék veled. Nem a barátod, hanem a te viselkedésed a kábrándító. És mindennek tetejében nem elég, hogy így bánsz a barátoddal, még ennek fejében kapzsi is vagy. Egy kapcsolatra jól láthatóan éretlen vagy. Vagy minek neked kapcsolat, ha úgysem érsz rá.!?
2014. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
gondolom emiatt ugyérzi nincsen rá szükséged és minden más fontosabb, emiatt énis kiakadnék , amugymeg aludj nála ha anyira aludni akarsz legalább addig is vele vagy :)
2014. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!