Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszik rám, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám, mert nem tudom megindokolni, miért szeretem?

Figyelt kérdés
A barátnőm, amikor mondom neki, hogy szeretem, néha visszakérdez, hogy miért. De sose tudok mit mondani, mert az nem lenne igaz rá... olyan nagy bűn, hogyha valaki nem tudja megindokolni a szerelmét?
2009. nov. 30. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt legközelebb, hogy önmagadért és a két szép szemedért. Bocs, ha gyenge, de nem aludtam 24 órája.
2009. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha megtudnád indokolni, az már nem szerelem lenne, hanem logika:)
2009. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

jáááj..

az én barátnőm is ezt játszotta egy időben... :D

aztán állt. azt mondtam neki h 'mert sajt' és ki volt akadva, h de neki ezt tudnia kell...

azóta leszokott róla... azért kell néha h a pasi ne engedjen.. :D

19/F

2009. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Mondd Neki, hogy önmagáért szereted. Nem lehet megindokolni, hisz ez az érzés belülről fakad, minden értelem és logika nélkül.
2009. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
na meg az is más,, hogy szeretsz benne tulajdonságokat. de az nem egyenlő azzal h azért vagy bele szerelmes. mert egy másik ember lehet h rendelkezik olan tulajdonásokkal mégse vagy bele szerelmes. szóval tudom h nem ez volt a kérdés, csak úgy eszebe jutott:)
2009. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

A szerelmet nem lehet megmagyarázni...

Jó olyan válaszokat adhatnál, hogy pl. mert ilyen szép barátnőm még nem volt, vagy mert hozzá hasonló lánnyal még nem találkoztál.


Ez ilyen egonövelő a lányoknál. :)

Én is szoktam kérdezni a barátomtól, hogy biztos? És, hogy miért? :) Jó hallani ha valaki szépeket mond, nem?! :)

2009. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem te vagy bűnös, talán ő bizonytalan.
2009. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En most kerdeztem meg a baratomat mivel msnen beszelunk.Bemasolom neked:)

hmm önmagadért azért aki vagy nemcska egy adott tulajdonságod miatt szeretlek... hanem ahogy egyre jobban megismertelek úgy megismertem azt a csodálatos vkit aki te vagy

és szeretem azt is ahogy haragszol rám azt is ahogy rámnézel, ahogy írsz ahogy gondolkodsz egyszóval mindent szereek benned

nem aztmondom h szeretem h rám haragszol... de még benend az is csodálatos ahogy haragudni vagy ahogy megbocsájtani tudsz

szóval az érzéseid viselkedésed mozdulataid egyszóval azt szeretem aki vagy

egy okot nemtudnék kiemelni h igenis csakis ezért az egyért szeretlek... mert ez nem így van én az egészet szeretem azt aki te vagy

2009. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem! Ez hülyeség. A szerelem pont egy olyan dolog, amit nem lehet megmagyarázni. :) Ez a szép benne. Ha meg tudnád magyarázni, már nem lenne az igazi. A "szeretlek" szóban benne van minden. :) Max. annyit tudsz megmondani neki, hogy MIT szeretsz benne, de ezzel még nem a "Miért szeretsz? kérdésre válaszolsz. Pl én szeretem a bnőmben (baráti bnőmben) hogy őszinte, mégse vagyok szerelmes belé. :)
2009. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, most már rendben vagyok. Majd mondok neki valamit, ami szép is, meg igaz is :D
2009. nov. 30. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!