Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jogosan haragszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jogosan haragszik és szakított?

Figyelt kérdés
A volt csajom kirakott face re egy képet, hogy keresd a hibát, én meg odaírtam, hogy nyitva a szád mégse térdelsz.
2011. aug. 19. 22:51
1 2
 1/13 Bence_00 ***** válasza:
jól tetted
2011. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

you are tapló. grat.

jó bnőnél belefér az ilyen, de nem facen mindenki előtt...

2011. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Elég bunkó beszólás volt, de lehet hogy a szakítás túlzás volt tőle.
2011. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon bunkósság volt tőled ,de azért tényleg túlzás a szakítás...
2011. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

de szerintem nem a beszólsá volt bunkó, hanem hogy mindenki előtt írtad. sztem a párkapcsolatba belefér az ilyen, sőt még izgató is lehet.

(pl mikor azt mondja a csaj hogy a te k**vád vagyok azt csinálsz amit akarsz)

lehet hogy csak ideges, akkor majd megbánja és megbékél.

ha emiatt végleg szakít, akkor nemszeret.

2011. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez lenéző nagyon. gondolkozzálmár. annyi szeny oldal van(napisz*r meg ilyenek) valami taho aki utálja lefotozza a képet, és a komit, és felnyomja vhova, és ha lesz munkája, majd előkerül ez a kép..és ennyi..:// gondolkozzálmár. ez rohadt megalázo lehetett a csajszinak..://
2011. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ezt láttam napiszaron:O:O
2011. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Moszuke ***** válasza:

jó ki a f_szt érdekel? fogja magát a hülye p_csa és megkér téged, hogy töröld a kommentet azt kész.. anyjával szakítson ez miatt. ez egy szar kamu érv volt.. vissza ne fogadd!

egy percet se pazarolj az életedből erre a lányra

2011. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez de jó beszólás. Aki emiatt szakít, az egy infantilis idióta. Hány éves a nőd, 13?
2011. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ÉN 28 éves nő vagyok, igaz képet sem tennék ki facre.. meg ilyesmi.. de nyilvánosan ilyen beszólás után.. max a lábnyomom nézhetnéd a porban.. Szerintem leégetted, és paraszt duma volt. Négyszemközt lehet, hogy azt csinálta volna hogy eléd térdel, kiveszi a szerszámod.. bekapja.. és mosolyogva megkérdezi.. igy gondoltad-??? ez játék lenne, de te nyilvánosan leégetted
2011. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!