Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha a barátnőtök mással szexelt előttetek?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar az hogyha a barátnőm arról beszél, hogy ő milyen sokszor csinálta milyen pozokba az illetővel, velem is csinálja de ez engem nagyon zavar, hogy felhozza.

,Meg ha belegondolok hogy azzal a sráccal feküdt le akkor meg fájdalmat érzek belül.

Veletek volt ilyen mit mondjak neki?



2014. jan. 10. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy előttem hány millió sráccal szexelt, ha azt tisztán és fertőzésmentesen tette. Persze ne beszéljen róla, erre meg megkérheted. Néma gyereknek anyja se érti a szavát.
2014. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod neki, hogy ne beszéljen neked erről, mert kellemetlenül érzed magad miatta? Vagy mondjam neki én?
2014. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

alapvetően idiótaság valaki múltjára féltékenykedni

viszont egyenesen ostobaság egy kapcsolatban reklámozni, hogy mekkora jó volt az előző kapcsolat...

2014. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%

én ezért keresek olyan lányt akinek még nem volt szexuális kapcsolata.

én se tudom, elképzelni így a jövőmet 1 csajjal.


érted, nekem aztán koszos használt eldobott zokni nem kell.

2014. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbántani őt ezzel mert akkor jönne az a duma hogy jaj sajnálom hogy eddig nem vettem észre és a végén én békíteném ki..
2014. jan. 10. 19:10
 6/17 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ez téged zavar, ne hozza fel többször. Ok. hogy nem én voltam a páromnak az első, na jó, nem is a második… de azt nem hagynám, hogy részletesen ecsetelgesse, kivel milyen pózban…. És ha egyszer szakítatok, akkor a leendőnek meg a ti együttléteiteket ecseteli majd? Jaj.
2014. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

És még mindíg csodálkozol, ricsike, miért nincs barátnőd?


Amúgy megcsináltad a "Terved"?

2014. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Te Ekicsir, mi ez a duma, hogy koszos zokni nem kell?:D tudtommal senkid nem volt még, hát hova válogatsz?

mi lett az életújrakezdős terveddel?

2014. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
"nekem aztán koszos használt eldobott zokni nem kell." Ha te lefekszel a barátnőddel (nyilván ennyi ésszel nincs neked) akkor utána már egy eldobott koszos zokni lesz? Grat az észjárásodhoz
2014. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
megmondom neki akkor hogy zavar.
2014. jan. 10. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!