Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van a szerelemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a szerelemnek, a párkapcsolatoknak, ha egyszer úgyis csúnyán vége lesz?

Figyelt kérdés
Simán megkímélhetnénk magunkat a sok csalódástól ha nem lennénk szerelmesek.
2014. jan. 10. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer úgyis meghalsz , akkor már miért nem most ?
2014. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért élünk, hogy boldogok legyünk, és több éves boldogság szerintem megéri. A végére úgy is minden elromlik. Ha mással nem, akkor a halállal. Élvezd ki amíg lehet...
2014. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:

mert az élet arra való h éljék...

és azért, mert míg tart, nagyon jó.

2014. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg tart és boldog vagy, élvezd! A boldogság úgysem állandó és örök, értékelni kell mindazt, ami szép, még ha véget is ér. Egyszer minden.
2014. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennél hülyébb felfogást még nem láttam. Boldogtalan életed lehet. Sürgősen változtass.
2014. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De ameddig vele vagy addig is élvezed az ő társaságát és van aki haza vár! Ne töröld ki a s*gged holnap úgy is sz*ros lesz...
2014. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer neked is csúnyán véged lesz. Akkor minek élsz? Megkímélhetnéd magad a sok boldog pillanattól, meg a sok nehézségtől is ha nem élnél. Minek eszed meg a kedvenc kajádat? Úgyis szarként fog távozni a szervezetedből. Ha nem ennéd meg, megkímélnéd magad a szagtól. És hasonló bölcsességek.

Igen, ha nem lennél szerelmes megkímélhetnéd magad a sok csalódástól. Továbbá a boldogságtól is, ami egy párkapcsolat velejárója tud lenni. Tiéd a választás. Engem nem érdekel, hogy lesz vége, vagy vége lesz-e, én tudok örülni a szerelemnek.

2014. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad így gondolkodni, ilyen elven semminek se lenne értelme.

És nem is kell feltétlen mindenben értelmet keresni, egyszerűen élvezd ki, amíg tart, add át magad a pillanatnak, éld meg a vele járó örömöket... ez így persze úgy hangzik, hogy csak használjuk ki egymást egy rövid időre, amíg tart a dolog, de tapasztalatom szerint pont azoknak tart tovább a kapcsolata, és azok boldogabbak, akik így veszik a dolgot, lazán, nem a jövő miatt paráznak állandóan, hogy vajon vége lesz-e, megcsal-e, hanem a jelent nézik és ott megadnak egymásnak midnent, bíznak egymásban... és így sokkal nehezebben siklik ki a dolog.

Ha pedig mégis vége, attól még jó addig, amíg tart. Én se bánom a kapcsolataimat (nem volt sok, de több évesek voltak), sose törölném ki az életemből, és nem megtörten jöttem ki belőle.

Igaz már nem érdekel egyik se, mióta vége nem is igazán jutott eszembe, de akkor boldog voltam a kapcsolatokban, úgyhogy azért megérte. :)

2014. jan. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!