Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet úgy kibékülni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy kibékülni, hogy úgy tűnjön, ő kezdte a dolgot?

Figyelt kérdés

A barátommal az elmúlt 2-3 napban veszekedtünk, és ma nagyon csúnyán elfajult a vita. Kb szakítás a dolog vége.

De nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is így van vele. Szeretnék kibékülni vele, de (tudom, hülye lányos dolog) azt szeretném, ha ő kezdeményezné a dolgot (vagy legalábbis úgy tűnjön), mert valójában ő bántott meg engem eleinte, és azért indult ki az egész (és ma éppen enyhült volna, amikor megint tett/mondott valamit, amivel ismét lángra kapott a dolog). Elegem van már a folyamatos marakodásból, és nem szeretnék szakítani, szeretnék boldogan továbbra is együtt lenni vele, de azt szeretném, ha mindez az ő kezdeményezésére történne- vagy legalábbis, ismételten, ő azt hinné, mert nem mehet ez úgy tovább, hogy mindig én engedek az igazamból a béke kedvéért.

Javaslatok? Előre is köszönöm a megközelítőleg is hasznos válaszokat!


több, mint 1 éve vagyunk együtt, 20+ korosztály (ki gondolta volna, mi?).


2014. jan. 11. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hülye vagy
2014. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
na, az ilyenek azok a válaszok, amik nem tartoznak a "megközelítőleg hasznos" kategóriába, kedves első. mindenesetre köszönöm a hozzászólásod.
2014. jan. 11. 00:32
 3/12 anonim ***** válasza:
de mit írjak, ha egyszer hülye vagy?
2014. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
pl azt, hogyan kezdeményezhetnék békülést úgy, hogy azt higgye, ő kezdte :D nem tudom, ezen mi a hülyeség, főleg, hogy ő bántott meg engem, nehogy már én esedezzek a bocsánatáért...
2014. jan. 11. 00:36
 5/12 intrepid ***** válasza:
Akkor csak pufogjál tovább, azután becsajozik, és elsodor egymás mellől az élet a nagy büszkeség miatt.
2014. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az miért büszkeség, ha nem térden csúszva kúszok utána, ha Ő tett valami rosszat? igen, talán kis büszkeség is van bennem, hogy nem alacsonyodok le arra a szintre, hogy "igen, megölted anyámat, de én szeretlek, ne haragudj, hogy ilyen csúnyán nézett rád, ugye együtt maradunk?" (sarkított példa, nem ölte meg anyámat).
2014. jan. 11. 00:51
 7/12 A kérdező kommentje:
de lényegtelen is, hogy büszkeség vagy sem, valaki válaszolna a kérdésre és adna tippet vagy valamit?
2014. jan. 11. 00:54
 8/12 anonim válasza:
Hagyd abba a hisztit, menj át hozzá, és teperd le úgy ahogyan az a nagy könyvben meg van írva. Szerintem egy kiadós dugás után mindketten el fogjátok felejteni a sérelmeket. Fiatalok vagytok még, majd hisztizel meg zsörtölődsz ha vén öregasszony leszel, addig meg éjjel nappal dugjatok... mint a nyulak! Veszekedés helyett :)
2014. jan. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem "hülye lányos dolog", hanem egyszerűen gyerekes. Nem játszadozni kell, hanem normálisan kibékülni vele, mind1 ki hibája, ha ki akarsz vele békülni, akkor kibékülsz, nem pedig ilyen ostobaságokon jár az eszed. Egyébként ha már kibékültetek és tényleg normálisan átgondolja a dolgokat lehet, hogy belátja rávezetés nélkül is, hogy az ő hibája volt és bocsánatot kér.
2014. jan. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez így hülyeség.ha tényleg szeret...stb akkor jön magától.ez amit szeretnél olyan erőltetett,és nem akarásnak nyögés a vége.
2014. jan. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!