Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnőm azt írja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm azt írja szeret még de mégis mással jár közben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon hülyén hangzik így de nagyjából így van. A barátnőmmel sok ideig együtt voltunk és most 1 hete hétvégén szakítottunk mert érzései voltak egy másik srác iránt. Nagy nehezen ki bírtam hogy ne írogassak neki.. Aztán hét közepén szinte sajnáltatva kérdezte hogy miért nem írok neki meg stb. én meg mindig mondtam neki ha nem tünt volna fel mással jársz. Azt mondta hogy azt hitte küzdeni fogok érte és újra összejövünk. Csütörtök este akadt ki a legjobban ott szinte könyörgött már nekem hogy mi az hogy ilyen hamar lemondtam róla meg stb.. Elmondta hogy nem érzi jól magát a másik gyerekkel és folyton én járok a fejében amikor vele van. Nagyon szépeket írt nekem hogy mostmár komolyan gondolja hogy én leszek a gyerekei apja stb...:( Másnap reggel beszéltünk aztán már csak este írt... Azt mondta a nagymamájánál van. Leszidtam hogy miért nem keresett fel engem egész nap ő meg csak azt mondta hogy jó ne bunkóskodj már stb.. Végül kikapcsolta telóját és nem tudtam elérni. Felhívtam a nagymamáját aki csodálkozva mondta hogy ma egyáltalán nem volt nála a lánya.. Egész nap a pasival volt ő meg simán azt hazudta nekem hogy nem. Nem értem miért csinálja ezt...:( Tényleg tudom hogy szeret még és mindig mondja hogy nem érzi jól magát a másik gyerekkel mégis valamiért szeret vele lenni.. Nem tudom mi tévő legyek ötletek???
2014. jan. 11. 04:21
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
kb. 4 milliard masik holgy van a vilagon, elvezd az eleted es talalj magadnak olyat aki melto hozzad.
2014. jan. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen de abból a 4 milliárdból nagyjából 5-6 talán ami az én országomba van nagyjából 1 millió aki az én városomba [BP] aztán meg ha megnézzük ki lehet annyi idős kb. mint én akkor mindjárt csökkenek az esélyek! Na de komolyra fordítva a szót én még mindig nagyon szeretem és ha elkezdené megint mondani hogy ő is engem nem tudnék nemet mondani...:(
2014. jan. 11. 04:35
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

itt már csak a pincsiskedést várja tőled,hogy még tovább tudja felértékelni magát általad.

a kérdések amiket feltett meg sima csicska vagy-e tesztek,amiket egészen jól kezeltél.

nem írtál neki az elég tuti-az üzenete,nem nyalizok neked,nem uralkodsz felettem.

azt hittem küzdeni fogsz értem-erre írhattad volna-küzdeni értékes dolgokért szokás tudtommal.te értékesnek tartod magad?és ezzel bele lehet húzni egy magyarázkodásba,aminek a végén odaszúrhatod,hogy-nem is tudtam,hogy ilyen fejlett világképed van és szmájli,vagyis jelzed,hogy egy percig sem gondoltad komolyan,hogy magyarázatot vársz.

rosszul érzi magát a másik gyerekkel-pedig olyan szimpatikus gyerek nem értem mi a bajod vele?

ezt azért írta neked,hogy te érezd rosszul magad,hogy tudatja veled a másik krapekkal van.azzal hogy erre fordítottan reagálsz nem hagyod neki,hogy elérje a célját.

te leszel a gyermekei apja-oké,de arra számíts,hogy apasági tesztet végeztetek:)

szintén megmutatod,hogy nincs rajtad fogás és egy percig sem veszed komolyan.

ha így állsz hozzá,pár héten belül az ajtódat fogja verni,és bevallja,hogy csak a te féltékenyítésedre használta a balek gyereket.

vagy abbahagyja a szopatásodat és eltűnik a pitsába ahova való az ilyen gerinctelen szemét ku-rva.

2014. jan. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ az a baj hogy nagyon kötödök hozzá.. a legrosszabb hogy aludni sem tudok soha egész héten úgy mentem iskolába hogy semmit sem aludtam előző nap..:( Szerencsém van ha napközben eltudok aludni pár órácskát... Rögtön ahogy lefekszem az ágyamba ő jár a fejemben nagyon nehéz kibírni és úgy érzem hogy nem fogok bírni nélküle
2014. jan. 11. 04:54
 5/8 PearlDiver ***** válasza:
Eszedbe ne jusson teherbe ejteni! Az ilyen r*bancnak nehogy gyereke legyen!
2014. jan. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az nem jó ha leszidod, az jó, ha hagyod főni a levében, és nem keresed, de valahogy kulturáltan mond meg neki, hogy elég gerinctelen dolog az, amit ő csinál.

A kiscsaj nem nagyon van felvilágosítva, mik az alapvető etikai formák ilyen esetben...így még a szülő szerepét is Neked kell eljátszanod.

2014. jan. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ne hagyd hogy cicázzon Veled. Még nem biztos a másik pasi, addig "melegen tart" Téged is. A saját érdeked, hogy koptasd le.
2014. jan. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Járj te is mással és mond hogy szereted.
2014. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!