Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon sokszor tervezget, ígérget fűt-fát, hogy majd ide megyünk, oda megyünk együtt, ezt meg azt fogjuk közösen csinálni. Konkrét időpontot soha nem mond, csak úgy elméleti síkon maradnak a dolgok. Sajnos én pont a fordítottja vagyok, amit eltervezek, azt igyekszem meg is valósítani, nem csak úgy beszélni a levegőbe. Ezért aztán mindig nagyon rosszul is esik, amikor a tervek csak tervek maradnak. Átverve érzem magam. Meg is mondtam neki, hogy csak olyan tervet említsen, ami valószínűleg meg is valósul, mert nekem nagyon rosszul esnek ezek az üres ígéretek. Azóta ugyan valóban nem dumál a levegőbe, viszont úgy érzem, eltávolodtunk egymástól. Vajon miért csinálja/ta ezt?
2014. jan. 11. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy ő miért csinálhatja, fogalmam sincs, de a fiúk nevében kérném az általánosítás mellőzését...
2014. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ez ezek szerint nem általános. Arra lennék kíváncsi, hogy aki ezt teszi, mondja, milyen okból csinálja. Mit akar esetleg kompenzálni.
2014. jan. 11. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem történik semmi.
2014. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kolosszus22 ***** válasza:
Ne legyél naív és ne ábrándozz annyit, maradj a földön 2 lábbal, akkor majd nem fogsz minden ígéretnek bedőlni és csalódni.
2014. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A srác kiköpött apám.
2014. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, úgyhogy ne kérd, hogy megmagyarázzam a lelki hátterét, viszont tény, hogy vannak olyan pasasok, akik a pillanat hevében mindent megígérnek (és akkor és ott véresen komolyan gondolják). Viszont, ha ez zavar, akkor kapásból oszd kettővel, amit mond! Vagy -még jobb- vonj belőle köbgyököt! xD


Az én barátom is ilyen. Ha valami nagyon fontos, akkor megkérdezem, hogy megígéri-e, meg hogy 100% biztos úgy lesz-e. Illetve, a "semmi gond, csak akkor ne mondd biztosra" is szokott segíteni.

2014. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, igazad lehet. Csak az a baj, hogy belefáradtam abba, hogy állandóan nekem kell programokat szervezni, mert csak azok valósulnak meg biztosan. Ő már többször megígérte, hogy hazavisz bemutatni a szüleinek. Ebből sem lett semmi, egyszer véletlenül összefutottunk velük és így lettem bemutatva. Irtó hülyén éreztem magam, szeretek előre felkészülni a dogokra (már, amire elméletileg lehetne).
2014. jan. 11. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!