Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért jó a nőknek?

Figyelt kérdés

A képen lévő dologról beszélek.: [link]


Ahogy látom rengeteg nőnek ez a jó..undorító.

Kitudnék ilyenkor szaladni a világból.


Tisztelet a kivételnek.


2014. jan. 11. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
MIT akarsz kérdezni?
2014. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Bele van kódolva a génjeikbe, hogy a rosszfiúkkal tetszenek nekik, velük párosodjanak és életrevalóbb utódot nemzenek.
2014. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik nőnek jó... Nekem az olyan pasi speciel addig élne, mert levágnám a pöc$ét és hagynám elvérezni....
2014. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van,de nem lehet vele mit csinálni.A legtöbben ezek közül buták és felszínesek.Ezek a menő dolgok a mai világban nekik,nem véletlenül az értelmesebb srácok nem nagyon találnak maguknak párt a tucatok között.
2014. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Basszus! Háromszor megnéztem a képet, elolvastam a szöveget alul, már majdnem lehülyéztelek, hogy mi ne lenne abban jó, hogy leveszem a bugyimat annak akit szeretek:D Aztán negyedszerre sikerült észrevennem, hogy a kép felső részén van az apró betűs rész:D

Így viszont nem tudok választ adni a kérdésre, mert a kivétel kategóriába tartozok. :D

Amúgy szerintem, akit a fent leírt módon megaláznak, kutyába sem vesznek és még így is fut a pasi után, annak komoly gondok lehetnek az önértékelésével. Arra viszont már nem vagyok hivatott, hogy megmondjam, hogy az minek a hatása, mert nem a génekbe van kódolva, az fix. Sok nő azt gondolja, hogy akkor lesz igazán fontos egy férfinak, hogy ha az ég világon mindent megtesz neki, mindent megbocsájt, stb... Így nem tisztelik saját magukat, és annak ez az eredménye. Szélsőséges esetben. A régi idők tanításai amúgy pontosan ezt vallják, és még ma is sok lányt nevelnek ebben a szellemben, ha nem is direkt, de indirekt módon mindenképp. --> Egy jó asszony szereti a férjét, pasiját, minden körülmények között, kinyalja a seggét, mert neki az a dolga. A média is tele van olyan rejtett, vagy kevésbé rejtett üzenetekkel, hogy a nő kvázi egy szexuális segédeszköz. Mindent a szexszel próbálnak manapság eladni. Mindezek összességében egyáltalán nem csodálkozom rajta, hogy sok befolyásolásra fogékony lány/nő ebbe az irányba indul el az évtizedes agymosás hatására. Azok nem lesznek ilyenek szerintem (tisztelet a kivételnek), akik személyiségüknél fogva nem annyira befolyásolhatók és/vagy más nevelést kaptak, mást láttak otthon. Szerintem. De ez csak egy vélemény. Én nem fognám a genetikára, inkább környezeti hatás.

2014. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele, évszázadokon át erre nevelték a nőket. Nem csoda ha még mindig jelen van, hiszen nem volt olyan nagyon rég, amikor még erősen ez a nézet volt a menő (amit leírtam). Tehát nagyanyáink, kicsit még anyáink is így nőttek fel. Szerintem kell még pár generáció, hogy ez teljesen, vagy nagy mértékben kihaljon.
2014. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a nemek igényei pár generáció alatt megváltoznának. Ahhoz nagyon sok idő kell az evolúciónak. Biológiailag meg még nem is nagyon értjük, nemhogy megváltoztatni tudjunk ilyen dolgokat az agyban.
2014. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ó, és hogy ezeknek a nőknek miért pont a g... férfiak? Sok esetben: határozottság, magabiztosság. Ez az amit első körben és többnyire sugároznak ezek a pasik. Az előbbiekből kiindulva az van szajkózva, hogy a hím legyen erős, határozott, magabiztos. Ez egyfajta biztonságérzetet ad a nőnek, ami igen, már genetikailag lehet, hogy kódolva van. Az utódnemzéshez ez ezek fontos dolgok. Aki ezeknél nem lát tovább alacsony önbecsülésénél fogva, az abszolút tévesen értelmezheti a biztonság fogalmát és nem a megfelelő szempontok szerint választ társat. Most az egyébként intelligens nőkre gondolok, a kevésbé intelligenseknél is hasonló lehet a helyzet, csak ott még közrejátszik az elemi butaság is. Mindemellett nagyon sok férfi is tévesen értelmezi, hogy ő ugyan mitől lesz férfi. Én ezt nagy részben a csökkent értelmi képességeknek tulajdonítom a g.... férfiak esetében. De a legtöbb emberre azért hatással van a környezete. Egy ismerősömet tudnám felhozni példaként, aki hasonló házasságban nőtt fel. Jó lelkű, de alacsony önbecsülésű anya, r.ohadék férjjel. A srác lehetett volna jó ember, mert érző lélek, az anyja lelkével, de mivel olyan közegben nőtt fel amilyenben, ezért hasonló a viselkedése mint az apjáé. Szenved miatta eleget, mert nyilván sokat koppant miatta, de újra és újra kísértésbe esik, teljesen gyenge ahhoz, hogy érdemben képes legyen változtatni a kis és kamasz korában ellesett viselkedésformán. Szánalmas szegény:(
2014. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pár generáció alatt határozatlan számot értettem:) Úgy is mondhatnám, hogy jó pár generáció. És ezek nem is annyira a nemek igényei szerintem, mind inkább a társadalomé. Volt, és még sok esetben ma is az, mert ilyen téren sokkal elfogadóbb még mindig a társadalom a férfiakat illetően. Látok amúgy pozitív változást, én optimista vagyok. Hiszen azért sok-sok jó és rendes férfi van. Bár biztos voltak régen is. Én még azért olyan sok gyökérrel nem találkoztam életem folyamán. De lehet, hogy csak nem figyelek eléggé. A nagyobb gondot abban látom, hogy klasszisokkal több a buta ember (nő és férfi) mint az okosabbak. Ez által ők jobban is szaporodnak, ráadásként életben tartva az ostoba, demagóg nézeteiket. Vagy ne legyek optimista? Sok mindennek kéne változnia, és a világot irányító rétegnek szerintem nem áll érdekében, hogy rengeteg önálló gondolkodásra képes egyedet neveljen ki. De távol álljon tőlem, hogy világméretű összeesküvés elméleteket gyártsak. A kérdésben említett dolgok viszont szerintem ezeknek egyfajta hozadéka.
2014. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Normális nő nem tűr meg mellette olyan pasit aki szarul bánik vele.


Ha meg igen, akkor az hülye, és ne sírjon, és ne sajnáltassa magát, hogy milyen szemét a pasim, megcsalt a pasim, megalázott a pasim....bla bla bla, mert ő választotta.


Meg ugye nem mindegy hogy a nő egy rossz fiút választ, vagy köcsög parasztot:)


Hatalmas a különbség.


27/N

2014. jan. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!