Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy férfi megcsal egy nőt vagy általában sok férfi hűtlen a génekre fogjuk? Ennyi erővel a nőknek is lehetne úgymond a "gének" miatt.

Figyelt kérdés
Ezt nem értem , hogy annyi férfi és nő fogja arra a férfiak hűtlenségre való hajlamukat a túlélési ösztön és a gének miatt, mert mint az állatvilágban a hímek minél több utódot hozzanak a világra.. Na és a nők?? Ők is ennyi erővel ösztön meg a gének miatt lehetnének hűtlenek bennük is megvan azaz elvileges fajfenntartási ösztön, mégis sokkal elfogathatatlanabb a társadalomban ha egy nő lép félre...(magyarul büdös k... lesznek a férfiak meg csak simán férfiak)
2014. jan. 8. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

A gének a tökéletes bűnbakok.

Sok mindenért felelősek, de nem tudjuk teljesen pontosan, hogy mikért is és a legfontosabb: nem szólnak vissza.

2014. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Miért van az, hogy az emberek manapság nemekre osztott egyenlő OKOT és MAGYARÁZATOT akarnak a hűtlenségre ahelyett, hogy azon dolgoznának, hogy ne keféljenek félre...

Most komolyan idáig süllyedtünk, amiatt megy a vita, hogy a férfiaknak jobb magyarázatuk van a hűtlenségre mint a nőknek és ennek is egyenlőnek kellene lennie? pff...

2014. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem a géneket hibáztatom, hanem az adott ember jellemét, vagy inkább jellemtelenségét. Szerintem nagyon kevesen gondolkodnak így, ahogy felvázoltad a kérdésben.
2014. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Hajtott a vérem", ezt tényleg sokszor lehet hallani hűtlen férfiak szájából. Végül is sokkal könnyebb ezt kimondani, mint hogy: "gerinctelen féreg vagyok."
2014. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy elméletem, hogy miért hülyeség a génekre fogni a férfiak hűtlenségét:


Abból indul ki az egész, hogy az állatvilágban a hímek célja minél több nősténynek utódot nemzeni, hogy ezzel minél minél tovább és minél változatosabb formában fennmaradjanak a génjeik. Sok férfi erre fogja a hűtlénségét, bennük van ez az ösztön. Na már most, ha ez igaz lenne, akkor a férfiaknak nagyon kéne örülniük, hogy komolytalan vagy netalán egyéjszakás kapcsolataikból gyerek születik. De ez nem így van: )

2014. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! Elég nagy baromságot írtál. Picit gondold már végig. A gének az ösztönök , minden élőlényben ott vannak. Az hogy mi "valamelyest" kiemelkedtünk az állatvilágból szocializálódunk, úgymond van tudatunk megalkottuk az erkölcsi és íratlan szabályainkat, és se az élet körülmények, se szabályok, vallás... stb (sorolnom kell még?!?!) ami nem engedhet meg egy malőrt. Ezzel az erővel, ha megtörténik a dolog, és a lány nem akar gyereket, akkor ő se vetesse el, se abortusz, semmi joga ne lehessen efelől dönteni, örüljön ő is, hogy gyereke lesz 9 hónap múlva, elvégre az állatvilágban sem panaszkodnak a nőstények.
2014. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ és jó látni szerintem se igazságos így az egész :) Szerintem úgy fair ha mindkét nem egyformán vezekelhetne vagy kaphatna megbocsátást és beláthatnák a hibáikat ...
2014. jan. 8. 18:44
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Miért lenne hülyeség? Gondolkozzál már te egy kicsit. Igen, igen, bennünk, az emberekben is vannak ösztönök, de nehogy már egyértelmű megfeleltetést lehessen tenni egy állat és egy ember között, csak mert mindkettőben ott van az ösztön.

2014. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Istenem könnyű mindent az ösztönökre fogni, fel lehet fogni hogy nem állatok vagyunk??Francba már az ösztönökkel, csak kibeszélés hogy kúrhass fűvel fával...ennyiiii
2014. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!