Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így nem csak egy b*zi viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nem csak egy b*zi viselkedik? :O

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, aki nekem nagyon fura.

Kicsit vékonyabb a hangja,mint a többieknek, ez legfőképp akkor tűnik ki, mikor nevet. Hangosan viháncol, sokszor nyerít,mint egy ló már-már erősen visít.

Külsőleg nincs fura benne. Nem szeret focizni,soha nem focizik torna órán sem a fiúkkal. Mindig a lányok körül van. Nem úgy,hogy udvarol nekik, de ha ott van 4-5 lány,akik beszélgetnek rögtön odamegy, és hülyéskedik sokaknak az agyára megy.

Verseket szokott írni, semmi fiús dolgot nem csinál.

Eddig ezekről az is lejött nekem,hogy csak egy érzelmesebb fajta fiú.

De amit mostanában látok, az már tényleg kiborított.

Az egyik fiút folyton simogatja, először a kezén kezdte, simogatta,karmolgatta enyhén fel-le, a másik meg élvezte,hogy valaki megcsinálja ezt neki.

Már odáig fajult,hogy felnyúl a blúza alá és simogatja a hátát, majd a fejét, haját cirógatja. Komolyan rosszul leszek a látványtól, hogy ezt egyik fiú egy másik fiúval műveli.

Ez már tényleg azt jelenti,hogy meleg,nem?

Az érdekes,hogy még mikor 2 éve egy osztályba kerültünk,össze akart jönni velem.Akkor mi is van?:O


2014. jan. 11. 20:57
 1/8 A kérdező kommentje:
most látom,hogy véletlenül a párkapcsolatok témába került a kérdésem...
2014. jan. 11. 20:58
 2/8 anonim ***** válasza:
eléggé langyi, csak nem bejön amúgy neked?
2014. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg búzának tűnik.
2014. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dehogy, nem jön be nekem, már végképp.Akkor is vissza utasítottam. De már idegesít és rosszul vagyok a látványától, mert ezt ott csinálja az osztályba a másik fiúval.Inkább néznék minden szünetbe egy párt aki smárol, mint hogy ilyet...
2014. jan. 11. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen. De azért az a fiú is furcsa gyerek lehet aki hagyja.
2014. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az hogy vékonyabb a hangja az oké. Az hogy nem szereti a focit az is oké, mert fiú létemre én sem szeretem a focit, igaz nekem mindig rossz élményeim voltak vele, bár kapusként azért elismertek.

Én is a lányokkal szoktam hülyéskedni de mégsem vagyok meleg, a hangom mély, meg olyan férfias is vagyok, tehát engem érdekel a harcművészet, meg olyan dolgokat csinálok amiket a fiúk szoktak éppen, barkácsolás, sörözés haverokkal, csocsó, póker, biliárd. Ha a forma 1 et vesszük annak sem vagyok a rajongója jó néha megnézem ha unom magam, de nem ragaszkodom hozzá. Régen a MotoGP szerelmese voltam az tény, eg ugye rengeteget űztem a katonai sportokat, tehát nem felttétlen homokos az aki utálja a focit és magas a hangja, igaz nekem mély hangom van de ismerek pár srácot akink elég magas a hangja mégis teljesen rendben van.


Viszont hogy nyomul egy srácra, hát az már tényleg gond, lehet hogy valamilyen szinten homi, de ha esetleg egy lány az ujja köré tudja csavarni akkor lehet kiderül róla hogy hetero.

2014. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meleg? Hadd legyen, ő dolga. Ha nem tetszik, minek nézed? Nem kötelező. :D

Csak nem féltékeny valaki? :P

22L

2014. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaj dehogy vagyok féltékeny, van párom is.

Csak nagyon nem tolerálom az ilyesmi dolgokat, nem tartom természetesnek,és rosszul vagyok,ha pl eszem a kajám ő meg előttem ott buzul, s az a látvány, mikor felnyúl a másik blúza alá brrrr

2014. jan. 11. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!