Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha társaságban/szórakozóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társaságban/szórakozóhelyen vagy a pároddal, hogy viselkedik veled?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy bármikor máshol.
2014. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgyértem,hogy ott is ugyanúgy figyel rátok, vagy van,hogy elmegy, elfeledkezik?
2014. jan. 2. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kettesben vagyunk sem az én igényeimet lesi óra 24-ben. És nagyon remélem, hogy nem is lesz ilyen párom.

Attól függ milyen társaságban vagyunk, de engem különösen nem zavar, ha elkalandozik mellőlem. Vannak társaságok ahol nem érzem magam otthonosan és nincs sok közös bennünk az illetővel de velük nagyon ritkán találkozok oda inkább egyedül megy a párom. De az esetek nagy többségében én is megtalálom a helyem és ő is, és különösebben nem zavar, ha egy társaságban megfeledkezik rólam, én csak örülök, ha olyan egy társaság, hogy teljesen felszabadul és nem fogja a szoknyám szélét. :)

2014. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mikor hogy...

Kettőnk igényetől függ.

Van, hogy " otthagy", vagyis nem velem beszélget, hanem a a srácokkal, én addig pedig a többi csajjal...néha ha a sógorom ott van akkor kivonulnak (mert a sógor dohányzik) és pasis beszélgetést folytatanak.

De igen, figyel rám.

2014. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a véglet van, amit írtál, Kérdező.

Szerintem az az ideális viselkedés, amit Roscher kisasszony írt le :)

Ha van barátnőm, akkor sem vagyok vele összenőve. Nem szerettem, amikor zokon vették régen, hogy "nem is ölelgetsz a buliban, olyan izé vagy". Nyilván nem fogok örülni neki, ha pont benne vagyok egy jó beszélgetésben, erre odajön a barátnőm, és elkezd puszilgatni. (Volt már ilyen, persze amikor mondtam, hogy talán nem kellene hülye helyzetbe hozni a beszélgetőpartneremet, akkor meg én voltam az idióta...)

2014. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Haveri társaságban általában külön szoktunk beszélgetni, időnként odajön hozzám, megölel, megpuszil, édes szokott lenni :) Szórakozóhelyen viszont nagyrészt együtt vagyunk, és igénylem is, hogy ne hagyjon egyedül annyi idegen ember között. Nekem ez így megfelel, igénylem, hogy foglalkozzon velem, és jól esik, hogy mások előtt is kimutatja, hogy én vagyok a mindene.

19/L

2014. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sose szokott egyedül hagyni. Baráti társasággal lógunk egyébként, ha elmegyünk. Tehát pl discóba nem járunk.


Mindig törődik velem. Nem nyaljuk egymást nyilván, de azért néha egy egy szájrapuszi, ölelgetés, az simán van. Olyat a többiek is csinálnak:) Általában mindenki hozza a párját is. Már akinek van.


De pl volt olyan hogy ugyan ezzel a társasággal elmentünk a Karácsonyi vásárba. Én nézelődtem és kicsit leszakadtam a többiektől... a férjem meg szaladt,és keresett hogy elcsavarogtam, és jól vagyok e:) Szóval aranyos volt. Nem hagy egyedül:)


27/N

2014. jan. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!