Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve ismerem az egyik osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve ismerem az egyik osztálytársamat. Másfél éve elkezdtem jobban érdeklődni iránta, szerelmes lettem belé. Szerintetek mi a teendő, hogyha egyik nap összejönne velem, másik nap már nem? (barátnőitől tudom és ők azt állítják fél)

Figyelt kérdés
17 és fél éves vagyok és ez lenne az első párkapcsolatom, úgyhogy egy kicsit félnék bevallani neki. Még 2 és fél évig lennénk osztálytársak, de mivel kollégisták vagyunk így pl hétvégén nem tudunk találkozgatni, de egyébként nagyon jól megvagyok vele. Régebben ő is belém volt esve, csak még akkor én nem vettem észre, most pedig ( ha olyan napja van) nagyon jó barátként tekint rám. Remélem kapok hasznos válaszokat. :)
2014. jan. 11. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

fél? mitöl?

ne járkálj akkor láncfürésszel :O

2014. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezaz, én sem tudom pontosan, neki is ez lenne az első párkapcsolata, és nem akarná elrontani a barátságunkat :S
2014. jan. 11. 21:28
 3/3 anonim válasza:
merj kezdeményezni, és beszéljétek meg a dolgokat hívd el valahova és beszéljétek meg, hogy ő mit akar és te is... meg kell győznöd arrol,hogy ne féljen és ehez tettek is kellenek...el kell mondanod neki,hogy melleted bíztonságban lehet,vigyázol rá és szeretni fogod...ha továbbra is fél akkor meg kell beszéljétek mitől fél, és legyőzni a gátakat...sikerülni fog...csak bízni kell na hajrá ;)
2015. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!