Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak neki meg egy eselyt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki meg egy eselyt? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusba megismerkedtem egy fiuval akinek baratnoje volt/van. Egyutt voltunk kb. 1 honapig titokbann, lefekudtem vele (o volt az elso) es utanna elkezdett hanyagolni. Kb. egy hete megint irogat, meg hiv. Szeretne ha kibekulnenk, bocsanatot kert, belatta hogy hibazott de en nem tudnek benne meg 1x megbizni. mit tegyek?

2014. jan. 12. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak le akar fektetni még egyszer, szerintem hanyagold... Kivéve, ha nagyon hiányzik a szex. :P
2014. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adjál, ha csak szexelni akarsz. Ha normális kapcsolatot szeretnél, akkor keress valaki mást. Ő eddig sem tisztelt annyira téged, hogy vállalja a kapcsolatot. És bizony ezután sem fog.
2014. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd. Nem hiányzik hogy mégegyszer kihasználjon gondolom. Amúgy alattomos dolog lefeküdni más pasijával... Nem ajánlom hogy mégegyszer megtedd mert ezt nem díjazza senki.
2014. jan. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
en sem ugy terveztem, es nem is akarok tobbet ilyen kapcsolatba belemenni.. :)
2014. jan. 12. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj neki még 1 esélyt, de ne hagyd, hogy megfektessen. Várd a reakcióját. Szerintem fél évig húzd a szexet, ha kibírja és nincs semmi veszekedés belőle, megérti, akkor tényleg megbánta :)
2014. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!