Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen buták a csajok 16-18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen buták a csajok 16-18 évesen?

Figyelt kérdés
Visszamegy az exéhez akivel korábban már megjárta, és elutasítja azt aki szerelmes belé és korrekt volt vele.
2014. jan. 12. 10:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Tényleg ne általánosíts! Nem minden lány ilyen.

Már eleve, minek kezdesz el olyan után futni, aki bizonytalan? Simán le lehet szűrni, ha valaki még érzelmesen labilis az exét illetően. Azt hagyni kell.

És a nemet is el kell fogadni válasznak.

2014. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Én 17 éves lány vagyok attól még h te szereted nem jelenti azt h ő is szeret téged... ha nem az exéhez ment volna vissza akk is ugyanígy lehülyézed... mert nem veled van... és nem kell általánositani
2014. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Hááát, ha annak az exnek "jobb" farka van...
2014. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Biztos többet nyújt mint te valaha is fogsz ... és biztos hatalmas neki ahogy ti fiuk a nagyobb mellűt választjátok mi is a nagyobb faszút és aki jobban tud :P
2014. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Klasszikus szado-mazo, ezek a nők akkor boldogok, ha megalázzák őket (bár titokban abban reménykednek, hogy majd megmutatják .... de mit is ??).
2014. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az összes lány ilyen,de a legtöbb bizony ezt csinálja és nem csak ebben a korban hanem később is pontosan ugyanezt művelik.A jó srácok,akik kedvesek és korrektek velük azok mindig szívni fognak velük,mert az eszét már egyre kevesebb tudja megfelelően használni,főleg a mai világban.
2014. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szereted, még nem kell viszont szeretnie. Menjen az exéhez, vagy akár máshoz, mi közöd hozzá? Nem kell nekünk síránkozni, ha olyan buta vagy, hogy olyan után futsz, aki mást szeret. Mert bizony akkor te is "buta vagy".
2014. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nem csodálom h nem téged valasztott és te még csodálkozol ezen???
2014. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Viccesek a válaszok!NEM dugtam meg!Azt hiszem kevés férfinek van ilyen mérete , szóval tuti nem nagyobb nálam az a szerencsétlen.Azt kell elfogadom hogy nem engem szeret.De a kérdésemben nem erről van szó hanem arról hogy ha ti magatok is tudjátok hogy azzal a pasival megint baj lesz, mért nem adtok esélyt a másiknak aki még nem tett semmi rosszat.
2014. jan. 12. 10:58
 20/31 anonim ***** válasza:
62%
Én 17 éves vagyok ha egyszer szakítok tuti nem mennék vissza az exemhez de szerintem veled sem lennék a helyében ... nem kellene nekem egy ilyen aki lehülyézi a lányokat ... nekem kedves és oda figyelő srác kell le ri rólad h nem vagy ilyen ...
2014. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!