Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy tetszem-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy tetszem-e neki? Néha teljesen azt mutatja, hogy igen néha meg teljesen elbizonyít.

Figyelt kérdés

Van egy lány, kb. 5 éve ismerem, de csak az utóbbi hónapban írtam rá és beszélünk intenzívebben facebookon. Reggelente néha néha összefutunk buszon jókat elbeszélgetünk, teljesen kijövünk egymással meg szokott már féltékenykedni pedig még csak nem is vagyunk együtt de van amikor csak ilyen egy válaszos válaszokat ír chaten vagy épp flegmázik meg olyan furán viselkedik élőbe meg tök kedves és mindig csesztet hogy "biztos mész majd haza vér valamelyik luvnyád" stbstb.. Tehát van amikor haverként kezel van amikor meg féltékenykedik meg ilyenek. Nem tudom mit tegyek, nem neki még bevallani mit érzek és ajjjjjj


16/f


2013. szept. 7. 20:42
 1/3 A kérdező kommentje:
elbizonytalanít*
2013. szept. 7. 21:29
 2/3 anonim ***** válasza:
É is 16 éves fiú vagyok, hasonló cipőben járok, mint te, én is régről ismerem a "szerelmemet" és sose tudom, hogy tetszem-e neki. Ő nem facebookos, sms-ben szoktunk néha dumálni, de akkor nem komoly témákról, azt csak élőben. Én se merem elmondani neki, mert gyáva nyuszi vagyok és félek, hogy elveszítem. Ha tényleg fontos ő neked és nem csak úgy tetszik, hanem szereted is, akkor küzdj érte. Maradj a barátja, lehetőleg a legjobb. Gyakorin sok olyat láttam, hogy lányok beleszerettek a legjobb barátjukba, úgyhogy kitartás! Szorítok nektek!
2013. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valamelyik másik kérdés alatt találtam pontosan ezt a választ:


NEHOGY SZERELMET VALLJ!!! ESZEDBE NE JUSSON!

Pont itt van az eleven példa, kettőből kettőt elutasított! És megnyugodhatsz, száz ilyen esetből pedig száz elutasítás lenne!

Első és legfontosabb szabály, hogy NE tudja a lány, hogy szerelmes vagy, vagy hogy odáig vagy érte! Azzal csak mindent elrontasz, ugyanis azáltal, hogy szerelmet vallasz, csak alárendeltté és sebezhetővé válsz, a nők pedig nem szeretik az alárendelt és sebezhető pasikat. Azáltal, hogy tudja, hogy szerelmes vagy, döntési joga van fölötted, a nők viszont ahhoz vonzódnak inkább, akiknek fölöttük van döntési joga bármilyen értelemben.


Amit csinálj: legyél vele minél többet, lehetőleg olyan programokat is szervezve, ami már inkább egy randira hajaz és nem egy átlagos baráti találkára. Bókolj, így tudasd vele, hogy mint nő is tetszik, nem csak mint barát, de ennél többet NE! Nem szabad tudnia, hogy te csak őt akarod megszerezni, jobb, ha csak abban a hitben van, hogy esetleg szóba jöhet nálad. Legyél kicsit elérhetetlen, legyél férfias, illedelmes, humoros, legyél a lelki társa, de ne a lelki szemetesládája! Barátból barátnőt csinálni baromi nehéz dolog, de pár hónap "munka" után csak még édesebb a gyümölcs.

Én drukkolok neked, sok kitartást!

(és sok boldogságot, mert optimisták vagyunk, ugye? :) )


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.


nos hát akkor türelmes leszek.. :)

neked is minden jót! pacsi

2013. szept. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!