Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randi előtti este új társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi előtti este új társkeresős ismerős. Belefér, vagy nem?

Figyelt kérdés

Neten dumálgattunk, pénteken lett egy új társkeresős ismerőse (több társkeresős pasi közös ismerősöm vele, és rákerestem, tényleg fent van), szombaton randiztunk.

Állítása szerint nem ismerkedik senki mással jelenleg...


2014. jan. 12. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán! Randi előtti szex is belefér másokkal.
2014. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én (és ez az ő) értékrendjébe nem férne bele.
2014. jan. 12. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért kérdezed?
2014. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Talán mert a randi előtti szex meg ez teljesen más téma.

De nem fogyatékos 16 évesek válasza érdekelne, köszi szépen az eddigieket, szia!

2014. jan. 12. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ok szóval elég határozott véleményed van az értékrendjeitekről, meg a 16évesekről, de a fenti kérdést mégis ki kellett írni, mert a pici buksiddal ennyit már nem tudsz eldönteni. Bravó. Szia.
2014. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mások VÉLEMÉNYE érdekel, de nem olyané, akik randi előtt mással basznak!

Én nem úgy randizgatok, hogy hopp na itt van ez, jó lesz szombaton, az meg vasárnap, a 3. marad hétfőre.

2014. jan. 12. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még belefér, a másnapi randi másik "szereplője" még amúgy se biztos társ!
2014. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!