Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma este nagyon ideges lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este nagyon ideges lettem s békülési tanácsokat kaphatnák?

Figyelt kérdés
Úgy volt bnőmmel együtt szilveszterezünk de elment házibuliba. S felhívtam, hogy jön-evelünk szüleivel volt akkor s mondtam neki, hogy jó majd akkor utánna jöjjön velünk s nemet mondott erre ideges lettem s csunyán beszéltem vele.Szerintetek, hogy tudnák vele kibékülni? De csak azért lettem ideges mert a buliba volt 1 srác aki állandóan rá van kattanva ha nélkülem van.

2014. jan. 1. 04:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Csupán mondd meg neki azt, amit gondolsz. Hidd el, az őszinte szó százszor többet ér egy sablonnál.
2014. jan. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Költőnő? ***** válasza:
100%

őszintén, nyugodtan

a kulcsszó a nyugodt

2014. jan. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hiába fogom nagyon makacs :/
2014. jan. 1. 04:17
 4/27 anonim ***** válasza:

kérj elnézést Tőle

esetleg vigyél valami virágot attól elolvad

mond el ezt így neki

2014. jan. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem de ismerem a virág se hat nála.
2014. jan. 1. 04:19
 6/27 Költőnő? ***** válasza:

akkor pluszban még kitartóan és következetesen :(

ha makacs, egy alaklom nem lesz elég :(

2014. jan. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De soksxor az húz fel hogy mindig kitartónak kell lennem.
2014. jan. 1. 04:21
 8/27 A kérdező kommentje:
De azt nem kéne tudnia hogy féltékeny voltam mert arra alergiás
2014. jan. 1. 04:25
 9/27 Költőnő? ***** válasza:

makacs nőnél ez olyan kereszt amit vagy hordasz, vagy vége lesz hamar...

hát ezt meg nyugodtan meg lehet neki mondani. H eldurrant az agyad, mert szereted, nem akarod elveszíteni, és ezért voltál hülye.

és h szánod bánod és jujj jajj

2014. jan. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Allergiás a féltékenységre, és más pasikkal flörtöl bulikban, ahova téged szigorúan nem hív meg?


Hogy lehet, hogy még a barátnőd? Nem értem, mivel érdemelte ki, hogy még te érezd szarul magad. Annyira csak nem lehet bombázó.

2014. jan. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!