Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kifelé nagyon erős zárkózot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kifelé nagyon erős zárkózottságot mutatok, akkor hogyan fogja egy lány meglátni lelkem sokszínűségét?

Figyelt kérdés
Már voltak barátnők...de egy ideje mintha szociális fóbiám lenne. Amikor sok emberrel kerülök egy légtérbe, zavartnak érzem magam és mintha picit felmenne a vérnyomásom, kipirosodom. Ettől még lehetek szimpatikus egy lánynak?
2013. dec. 5. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy :S
2013. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez komoly? :( :(:(
2013. dec. 5. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elzárkózol, nem fogja tudni senki sem, hogy milyen vagy. Pláne ha lányról van szó. Még a megszólítás szintje is kérdéses lehet.
2013. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy elzárkózom, csak gátlásos lettem. Egy ideig nem voltam közösségben mostanság, és elszoktam az emberektől. Magányos lettem. Most újra közösségben vagyok, melóm révén, de fura a sok ember. Nem tudom hova rakni sokukat. Kedvesek meg minden de nem tudok feloldódni teljesen. Mintha szoronganék kicsit. Ettől tudok beszélni lányokkal is, csak visszafogottabb vagyok.
2013. dec. 5. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok, ezt szinte lehetetlen legyőzni. Bár én mindig ilyen voltam, és barátnőm sem volt még soha. Neked már volt, szóval neked tudnod kéne hogy hogyan kell nyerőnek lenni náluk...
2013. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Most mégis, hogy látná meg? Hacsak nincs a homlokodra írva?

Nem tudom, miért hiszik az emberek, hogy mások a veséjükbe látnak, előveszik a kristálygömbjüket és hopp, máris előttük lebeg az a "csodálatos" belső világuk, ami persze annyira, de annyira különleges, hogy mindjárt hanyatt is esnek tőle. :D


Egyébként lehetsz szimpatikus egy lánynak, lehet, hogy valakinek pont ez a félénkség fog tetszeni, de nem véletlenül mondják, hogy néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

2013. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor igyekszem magamat megmutatni :) :D Köszönöm.
2013. dec. 5. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, érdekes módon a munkahelyemen nincs ezzel semmi probléma ott nyitott vagyok észre sem veszik hogy egy bezárkózó ember vagyok, bár igaz csöndes vagyok ott is de szívesen beszélgetek mindenkivel. Igaz lányokból csak kevesen vannak de azok is a 40-50 éves korosztályra vonatkozik.

De igazából fene tudja mivan velem, valamikor egy tömegnyomorba is baromi jól elvagyok én tényleg mindent megpróbáltam már, voltam discoba, jó volt meg minden nyitott voltam smároltam is egy idegen csajjal igaz bevoltam rúgva de összejött. Akkor voltam már koncerteken, fesztiválokon, egyéb városi rendezvényeken de ott is olyan semmilyennek éreztem magam nem is éreztem rosszul magam a tömegben de túl jól sem.

Időnként ah egy hivatalos helyre megyek ahol tömeg van sokszor ott is bepánikolok és inkább elhúzok a francba onnan, de sokszor észre sem veszem a tömeget elvagyok köztük.

Én is már bezárkózott lettem sok a munka, kevés szabadidő, itthon is örülök hogy tudok egy picit pihenni igaz sok barátom elhanyagolt már igaz én is őket de azért van pár ember akire lehet még számítani csak sajnos nekik is megvan a maguk problémája.

Ismerkedni képtelen vagyok, régen is ez volt amikor új iskolába kerültem, teljesen idegen létgtérbe akkor azért adódott hogy egy helyes lány odajött hozzám hogy beszélgessünk egy picit jól esett mert nyitottabb lettem iránta, de amilyen gyorsan jött olyan gyorsan ott is hagyott. Hát így te sem fogsz tudni ismerkedni a lányok nem fognak odamenni hozzád ezt nekem számtalanszor megmondták milliószor ismertem már be hogy ennek az esélye 1% az én esetemben már volt erre példa, de valahogy mindig is kerültem az ilyet, persze próbálok tenni ellene csak az nem egy egyik napról a másikra.

2013. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát tapasztalatból mondom, hogy: sehogy.

Arra vigyázz, hogy nehogy rádszáljanak a retard munkatársaid. Én már jártam így.

Esetleg azt megteheted, hogy kedvesnek mutatod magad, segítesz másnak.

23f

2013. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!