Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme a kapcsolatoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a kapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
Olyan szomorú vagyok. Minden, ami szép egy párkapcsolatban az véget ér, utána meg csak a szenvedés van. Meg a hiánya a másiknak, aki már nem gondol ránk.
2014. jan. 12. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy elbassza velük az ember az idejét.
2014. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Annyi értelme van neki, mint ennek a csodálatos kérdésnek. :)
2014. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a dugás!
2014. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz kapcsolatot nem muszáj :) de úgy családod se nagyon lesz( mármint olyan család amit te alapitasz a pároddal...)
2014. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor örülök, hogy csúnya, félénk vagyok, mert ez a párkapcsolat dolog engem nem érint.

F

2014. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez is az élet része.
2014. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, h nem szeretnék párkapcsolatot.. A családalapítással meg még várhatok. Elsősorban nem is azért szeretnék majd párt találni, h gyereket szüljek, sőt az is lehet, hogy nem szeretnék majd gyereket.
2014. jan. 12. 22:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hova érkezünk hanem az út, amit végigjárunk közben...
2014. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A napokban már volt egy hasonlóan hülye kérdés, majdnem ugyanezzel a megfogalmazással. Az ott született válaszok ide is érvényesek.

Ilyeneken rinyáltok, de egy valamibe gondolj már bele. Vagyis kettőbe. Jó volt? Jó volt. Ennyi. A másik: mit szóljon az, akinek nem ért véget minden szép egy szakítással, hanem a szerelme/társa egyszerűen meghalt? Ő is gondolkodjon úgy, hogy semmi értelme nem volt vele lenni, ha egyszer meghalt? A szakítás az szintén egyfajta halál, még pedig a kapcsolaté, de ott legalább életben marad mindkét fél. Örülj inkább, hogy két füled van és nem vagy szatyor.

2014. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
jahm, volt egy gyakorlatilag ugyanilyen kérdés, keress rá.
2014. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!