Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális 7éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális 7éve kapcsolatban,2éve együtt élünk és nem vagyunk közös kasszán?

Figyelt kérdés
Röviden, a nagy problémát! 7éve vagyok együtt a párommal és 2éve élünk együtt! Pár hónapja munkanélküli lettem, h tudjak tanulni. Megkönnyebbítsük a helyzetünket! A 2év alatt nem voltunk közös kasszán, de igazából nem is zavart, mert úgy voltam vele most mindenki legalább megtudja azokat a dolgokat venni amit eddig nem tehetett! Most a munkanélkülipénznek a fele csak az albérletre megy el a másik fele a bérletemre és megélhetésre! A párom 4x annyi pénzt keress mit én kapok! Neki így egyszerű, mert ha ki is fizeti az albit marad neki bőven minden másra! Mégis elvárja, h mindenbe Én is ugyan úgy kivegyem a részem. Hát igen de nincs miből! És így megy a feszültség veszekedés! Sajnos elrontottuk mert ha már az elején, közös kasszán lettünk volna most nem lenne ez! Nem tudom mi legyen, úgy érzem a kapcsolatom rá ment erre! Sztem egy kapcsolatnak nem így kellene működni, az utóbbi időben nem megyünk sehová. Mert állítása szerint nincs rá pénz. Nem bújunk már egymáshoz. Teljesen kiábrándultam! Szerintetek mi legyen?
2014. jan. 12. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nézd, nem vagytok házasok. Szerintem nem kell közös kasszán lennetek. A pasi meg bunkó, hogy ennyi empátia nincs benne.
2014. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha nem dolgozol a párod mit vár? Hülye felfogása van...
2014. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mikor megszorulok azt mondja add kölcsön,aztán majd vissza adom! Mikor kijön az anyja megvesz neki mindent..tőlem soha nem kérdezi meg mire van szükségem! Ki vagyok már borulva!
2014. jan. 12. 23:23
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz. (első voltam)
2014. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg a boldogság hagyd ott a francba... Anyám meg nevelő faterom 10 éve házasok, 17 éve vannak együtt, nincsenek közös kasszán MAI napig, és állandóan a vita megy.. Csak a hitel miatt élnek még együtt, de idegroncs majdnem mindkettő. Gondold meg mit csinálsz, a jövődről van szó.
2014. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Úgy érzem az utóbbi 3hónapban,ismertem ki igazán...

Most bajban vagyok,és nem segít...semmiben!

Mi lenne ha lenne egy gyerek..majd akkor is ez menne...

Most is kivagyok feszülve!

2014. jan. 12. 23:30
 7/16 Költőnő? ***** válasza:

közös kassza egy lehetőség, nem követelmény.

az már viszont sokkal nagyobb probléma h a jelenlegi helyzethez így áll hozzá...

2014. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem a közös kassza hiányával van a baj, hanem a hozzáállásával. Te inkább egy lakótárs vagy neki, mint sem társ.
2014. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel, nem tekint társának.


7 év után, együtt élve, nem lenne szabad így működnie.


Sose értettem ezt a külön kasszás dolgot, egyetemistaként még talán-talán... de így?


És ha ő lenne munkanélküli, és te dolgoznál?


Ha nem lehet vele megbeszélni, én költöznék...

2014. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem normális, viszont szerintem ez nem ok szakításra.

Ülj le vele, beszéljétek meg, nem veszekedve, hanem normálisan. Lehet ő otthon ezt látta.

Ha nem érti meg, és ha továbbra is kölcsön akar adni akkor lépj tovább most, vagy majd ha lesz miből...

2014. jan. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!