Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha együtt éltek a párotokkal, milyen sűrűn látogattok haza, ami még normális?

Figyelt kérdés
Pl én és a párom másik városba akarunk költözni de ő minden hétvégén haza akarna vonatozni (1 óra) az anyjához. Nekem ez túl sűrűnek tűnik, vagy ez normális lenne?
2013. okt. 21. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyen inkább két hét, de ha ragaszkodik az egy héthez, hát legyen. Engedd neki, támogasd benne, de szerintem 1-2hónap után mondd meg neki, hogy néha azért Te is szeretnéd vele tölteni a hétvégét.
2013. okt. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt az, hogy most mit akar, az nem sokat számít, könnyen lehet hogy adott helyzetben másképp fogja látni.

Másrészt egy óra nem hosszú út, miért ne látogatná meg? Menj vele te is, mondjuk vasárnapi ebédre.


Nálunk teljesen ötletszerű, az ő anyukája tíz perc sétára lakik, múlt héten kétszer is voltunk nála. Az én szüleimhez 4 óra az út, no meg több mint tízezer forint, így oda ritkábban megyünk. Azt nem is lehet egy nap alatt megjárni, 8 óra utazás mellett annál a menetrendnél otthon lehetnénk két órát, na annak semmi értelme.

2013. okt. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem élek együtt senkivel, de így is pár hetente járok csak haza...

25/F

2013. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annak idején én kb kéthavonta jártam haza. Barátnőm durván 3-4 hetente. Kinek mire van szüksége.


Hetente még most egyedülállóként sem tudnék hazajárni, mert nem szeretek ennyit utazni.

2013. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok :) Csak azért furcsáltam mert pl én már rég "kirepültnek" érzem magam, inkább élem már a saját életem, persze telefonon szoktam én is csevegni a szüleimmel, de azért nem rohanok állandóan haza.
2013. okt. 21. 12:10
 6/6 anonim válasza:
Kethetente. Paros heten a parom szuleihez megyunk szombaton ebedre paratlan het szombatjan az en szuleimhez az unnepeket szuletesnapokt pedig nalunk tartjuk hogy minkettonk szulei es testverei ittvannak:-)
2014. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!