Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan adjátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan adjátok a párotok tudtára ha megbántott, megsértett benneteket?

Figyelt kérdés
Én próbálok nem szólni hozzá, levegőnek nézni de a barátom olyankor elkezd nevettetni és nem bírom megállni hogy ne nevessek. Sajnos emiatt nem veszi komolyan az ilyen dolgokat.
2014. jan. 13. 01:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnőm aki ilyenkor hozzám vágott ezt azt.


Ha az emberhez vágnak egy palacsintasütőt akkor leesik neki, hogy valamit nem igazán jól mondott/csinált.. :D

2014. jan. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ÓVODA!

Mondjuk... én megmondom neki. Tudom, tudom... még is miért csinálom ilyen egyszerűen... totál baromság...

2014. jan. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
SZÓVAL PUKKADSZ:) Sok lánynál ez elég nevetséges:)
2014. jan. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Alapvetően megmondanám neki, a valami nagy gond lenne, és megbeszélnénk (szerencsére ilyen ritkán van). De ha csak valami kisebb baj van, akkor lebigyesztem a szám, esetleg csúnyán nézek. Ilyenkor tudja, hogy csak valami apró problémám van, és végül ő (mi) is elvicceljük a dolgot.
2014. jan. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom neki. Szerintem ez a legegyszerűbb. A férfiak olyanok mint a kutyák sose értik miért haragszol rájuk...
2014. jan. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hm, lássuk csak, nem is tudom. Ja, de:) Megmondom neki:)
2014. jan. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
sirjal!de nagyon!
2014. jan. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen, de gyanítom elmondanám neki a problémámat aztán megbeszélnénk és menne minden rendben tovább.
2014. jan. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt szoktam neki mondani, hogy "megbántottál/megsértettél ezzel a viselkedéssel, ezért meg ezért."

Pár kétségtelenül nagyon közönséges megoldás, hiszen lehetne napokig tartó játszmákat játszani, esetleg csapkodni az ajtót, sőt a seggemet is verhetném a földhöz, viszont így általában 10-15 perc egy konfliktus tisztázása úgy, hogy egyikünkben sem marad tüske utána.

2014. jan. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Költőnő? ***** válasza:
nem duzzogni kell, hanem ha minimál szinten lehiggadtál, elmondani értelmesen, normálisan
2014. jan. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!