Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom telójában megtaláltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom telójában megtaláltam, hogy egy lánnyal irogat eléggé nyomulóan. Azt írta alig várja, hogy írjon neki, és eltudná viselni ha vele lenne. Mikor kérdőre vontam azt monda, direkt írta, mert tudta h elolvasom, és féltékeny leszek. Elhiggyem neki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 03:09
1 2
 1/12 pixie.cute ***** válasza:
93%
Ez hülyeség... Ha tényleg igaz lenne, elég szar lenne, hogy hülyének néz, meg így is... Ami a csajszit illeti én megmondanám neki, hogy takarodjon le a pasimrol.:D
2014. jan. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 pixie.cute ***** válasza:
93%
Mostmár jobban figyelj rá szerintem, fogd egy kicsit porazra...
2014. jan. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd el!
2014. jan. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitévő legyek.Csak arra gondolok hogy hazudik
2014. jan. 13. 03:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmm... szerintem is hazudik, bááár...


Ha azt nézzük, mi a fenét kerestél a telójában?

Ha észrevenném, hogy a párom a telefonomban matat, lehet, hogy "véletlenül" ő is találna ilyet... csak azért is. :P


Ha nem szoktál matatni, véletlenül se higgy neki... ha meg igen, akkor ideje elgondolkodni, miért is vagy vele, ha nem bízol meg benne?

2014. jan. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Johny88 ***** válasza:
100%
Semmi képen se hidd el! Ez sajnos valós sms! Csak azért mondta ezt neked, hogy úgy érezd megbántottad a beleolvasással és uralkodhasson a továbbiakban is! Mind az mellett, h ott van a másik csaj...
2014. jan. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Nagyon kamu szaga van az egésznek... mutassa meg a telót amiről írta és ha lehet az a teló maradjon is nálad pár napig... Adjon valami bizonyítékot erre a baromságra...
2014. jan. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kamu. de még ha nem lenne kamu, az is szánalmas eset...

dobd ki a francba!

2014. jan. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is szét trollkodám a csajt ha kutakodna a telefonomba.Photoshoppal képeket raknék a telóra különböző nőkkel magamról kamu sms-ek és minden ami csak eszembe jut.Persze még mielőtt otthagynám a bizalmatlan buta libát.
2014. jan. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy időben rájöttem, hogy az akkori barátom olvasgatja a naplómat... Úgyhogy gondoltam megérdemel egy kis cselt. A normális dolgok közé beépítettem néha pár sort egy rejtélyes idegenről, akit akkoriban kezdtem megismerni, és nagyon vonz engem, és szörnyű megküzdenem ezzel a vágyódással...

Persze mindig csak 1-2 mondatban említettem "őt" és nem is durván, aztán egyszer miután már elégnek éreztem a megleckéztetést, akkor írtam végül, hogy ez az egész csak egy lecke volt, és remélem tanult belőle...

Na ennél a résznél utána egyből bocsánatot is kért, és kizártnak tartom, hogy a későbbiekben beleolvasott volna.

Szóval, ha nálatok is ez a helyzet, hogy sokszor kutakodtál utána, akkor lehet akár szívatás is a részéről, bár én inkább azt gondolnám, hogy hazudik... :/

Mégiscsak valaki másnak írta ezt, akkor az a valaki is tudja, hogy ez csak ellened irányul? Hááát...

2014. jan. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!