Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy megtaláltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy megtaláltam a nagy Ő-t de nem lesz semmi ebből végül?

Figyelt kérdés

Végső elkeseredésemben írok most ide, mert ilyet soha nem éreztem és szomorú vagyok.

Szóval volt egy 2 éves kapcsolatom amiből 1 éve kiléptem. Tavasz végi estén voltam a barátaimmal a városba, amikor találkoztam Vele. Nekem már ott olyan érzésem lett, hogy igen Ő az. Beszélgettünk pár szót aztán a mi társaságunk ment is tovább. Másnap chaten is rám írt. Mondanom sem kell mennyire örültem!!! Aztán kiderült, hogy másik városban lakik (200km-re). Annyira jó volt vele beszélni- mert értelmes érett nem komolytalankodja el a dolgokat. Persze minden nap beszéltünk. Én nyaralni mentem a szüleimmel abba a városba ahol ő lakik, és ragaszkodott hozzá, hogy találkozzunk. Telefonon is beszéltünk. Eljött A nagy nap.. Életem egyik legszebb napja Vele. Igazából semmit nem csináltunk (este volt) sétálgattunk, ettünk Leültünk a folyópartra beszélgettünk 2-3 órát. Rengeteget nevettünk, és nagyon pozitív véleménnyel volt rólam. Csók is volt DE semmi több. Nagyon tetszett, hogy nem akart egyből ágyba vinni mint a mai huszonévesek többsége. Aztán nagy nehezen elköszöntünk egymástól. Azóta nem hallok felőle.. Nagyon fáj lassan 4 hónapja volt ez és még mindig minden nap ő jár a fejemben. Barátnőm szerint azért nem ír mert nagy a távolság, viszont jövőre úgy is oda költözök (továbbtanulás). Egyszerűen nem akarom felfogni, hogy PONT neki nem kellek (sokan próbálkoznak). Nem tudok továbblépni senki másra nem tudok gondolni és ez már nagyon elkeserít. Szerintetek mi miatt hagyott alább az érdeklődése? Elrontottam valamit? 19/L


2013. okt. 24. 00:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nála is biztos (sokan próbálkoznak).
2013. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ezzel a válasszal nem lettem előrébb, de azért köszönöm, hogy elolvastad, még ha nem is érzed át a helyzetem.


U.i: a sokan próbálkoznak-ot arra írtam, hogy nem tudok tovább lépni SENKI MÁS nem érdekel.

2013. okt. 24. 00:37
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a mondatod...nem akarod elfogadni h pont te nem kellettel amikor sokan probalkoznak nalad. Tehat csak egy egoista sznob vagy. joejt
2013. okt. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
jó éjt! :)
2013. okt. 24. 00:39
 5/17 anonim ***** válasza:

hazafelé elütötte egy kocsi,azért nem ír.

ahelyett,hogy meg vagy lepődve miért nem jelentkezik,inkább menj be hozzá a kórházba.

2013. okt. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Dwight Schrute ***** válasza:
olyanról hallottál, hogy egy lány ír a fiúnak?
2013. okt. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Irj te neki es mond el h oda fogsz koltozni....
2013. okt. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Annyira jó volt vele beszélni- mert értelmes érett nem komolytalankodja el a dolgokat."


Bárcsak a nők is ilyenek lennének és nem csak ilyennek képzelnék magukat.

2013. okt. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy nagy Ő.
2013. okt. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A távolság igen gyakran megöli a kapcsolatot. Sőt, van aki emiatt nem magától felejt, hűl ki, hanem célirányosan próbálja kiölni magából a másik emlékét.


Tudja, hogy oda mész továbbtanulni, ahol lakik? Keresd fel, és szerintem mondd neki.


18/L

2013. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!