Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás után, újrakezdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után, újrakezdés, esetleg házasság, és boldogság? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Ha a nő volt hűtlen,hosszabb időn át...
2014. jan. 13. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem. Lehetetlennek tartom, hogy összeházasodjak egy ilyen emberrel.
2014. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek lehetséges, más kérdés, hogy mennyire okos döntés. Az én gyomrom nem venné be.
2014. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem vennék el olyan csajt, aki egyszer is megcsalt! Sőt, egyből kirúgnám (volt rá példa, sajnos...). Mondjuk az is igaz, hogy semmilyen csajt nem vennék el, azért még nem bolondultam meg... ;)
2014. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezért van ennyi válás! Ha el tudod viselni a hűtlenséget és szeretsz felszarvazott balek lenni nyugodtan vágj bele.

Ne légy naiv. Ha kapcsolatban nem tudott hűséges maradni szerinted pont egy házasságban lesz az? Eddig nem szeretett, nem becsült és nem tisztelt. Most hirtelen te lettél élete szerelme? Tényleg ennyire naiv vagy, hogy az orrodnál se látsz tovább? Akkor azt hiszem megérdemled a sorsod, nem is foglak lebeszélni róla. Csak az zavar, hogy rontjátok a házassági statisztikákat!!

2014. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 PearlDiver ***** válasza:

Kockázatos, mivel vélhetően azért mondod ezt, mert még mindig szerelmes vagy és szerelemből nem szabad megházasodni. Csak akkor, ha már lecsengtek a nagy érzelmek és átmentek betonkemény, megkérdőjelezhetetlen kötődésbe, ami szeretetre, hűségre, bizalomra, és közös tervekre épül.

Számomra a hűtlenség csak akkor bocsátható meg, ha egyszeri megingás következménye, és ez a megingás vezet aztán az igazi hűséghez az ellenpólus megtapasztalása által. A tartós hűtlenség a szeretetlenség bizonyítéka, akkor is ha valami más miatt még hozzád is kötődik.

2014. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem most gondolam a dolgot,hanem idővel.... de nagyon gondolkodom,hogy vajon később mekkora esélye lesz annak hogy ráfázzak...
2014. jan. 13. 11:29
 7/16 PearlDiver ***** válasza:

Na most akkor valaki megcsalt valakit, vagy csak előre aggódsz? Mert ha utóbbi akkor javaslom hogy engedd ezt el gyorsan, semmi jó nem származik az ilyen gondolkodásból!

Egy jó kapcsolatot bizalomra építs, ne féltékenységre!

2014. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igen tudom. ésszerű az ha kidobom.de a sziv mást súg. nem tudom mit tegyek.
2014. jan. 13. 12:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Dobd ki!
2014. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben,de nagyon nehéz lenne megtenni. Sok szép közös emlék,és szeretem még,de nem tudok 100% ban bízni már benne. Viszont pokolian hiányozna. Valószínûleg mindig a fejemben lesz amit tett. Még mindig hihetetlen. Nem csaltam meg,de követtem el hibákat. Mondjuk ez nem lett volna ok a tettere. Szolhatott volna hogy érez valamit más iránt. Azért ez a kérdés,mert egykor olyan tökéletes volt minden. Most sokat van velem, és mondja hogy szeret. .... de hogy van e benne igazság azt csak ő tudja. Várok még mi lesz,de tul sokat nem merek remélni.
2014. jan. 13. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!