Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A női megérzések szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női megérzések szerintetek helyesek és precízek? Mennyire tévedhetetlen?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
kukaság
2014. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc akar lenni? Női megérzés? Mint a Jedik? Ők is éreznek dolgokat :D
2014. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igenis tévedhetnek a nők (is), ez nem egzakt tudomány.

Amúgy a férfiaknak is vannak megérzéseik.

2014. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, hogy mit nevezünk női megérzésnek.


alapjáraton mindenkinek van intuíciója, de az egyéntől függ, hogy mennyire használja. általában a nők közelebb állnak hozzá, több női személyiség intuícionálisabb, mint férfi (bár ki tudja, de feltételezem ezért hívják női megérzésnek)

az intuíció olyan dolog, hogy gondolkodás nélkül jutsz el egy olyan következtetésre egyik pillanatról a másikra, amihez amúgy hosszú időn keresztül kéne gondolkodnod, lefuttatnod magadban a dolgot. tévedhetetlen-e? nekem eddig mindig bejött.

de nem szabad összetéveszteni a nők hülyeségével. pl megéltek a múltban valami rosszat és összekeverik az érzelmet ezzel az érzéssel.

2014. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp nem jobban, mint a férfi megérzések.


Vannak olyan megérzések, amelyek helyesek: a tudat alatti bizonyos fokú tudatosodásai. Ez nőnél férfinál egyformán van, és általában bejön.


De amire az emberek azt mondják hogy megérzés az sokszor csak valami bődületes baromság.

2014. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A megérzések csak az agyad tudatalatti által közölt infók, nem hatodik érzés, mint egyes barom ezoterikus emberkék állítják.

Ennél fogva néha bejön, néha nem, de egyáltalán nem nevezhető precíznek. És a férfiaknak is vannak ilyenek, csak a köztudatban férfi megérzés mint szókapcsolat nem terjedt el.

2014. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindig helyesek és precízek. Vannak megérzéseink, de tudni kell ezeket a megfelelő helyen kezelni. Nekem is szoktak lenni megérzéseim, de egy döntés meghozata előtt nem feltétlenül a megérzéseimre hallgatok. Általában próbálom több szempontból megközelíteni a döntésti lehetőségeket, és mérlegelve, a számomra legfontosabb emberek véleményét meghallgatva meghozni a döntést. Főleg egy komolyabb döntésnél szoktam így tenni. Nagyon ritkán döntök kizárólag megérzés alapján, sőt, szinte soha, mert még ha esetleg szerelmi ügyekben hirtelen ötlettől vezérelve a megérzésemre hallgatnék, a legjobb barátnőm véleményét akkor is kikérném, aki biztos, hogy egész más szempontból közelítené meg a helyzetet, elgondolkoztatva ezzel engem.
2014. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minél tapasztaltabb valaki, annál nagyobb valószínűséggel helyesek a megérzései, de soha nem tévedhetetlen.
2014. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!